Ridiculus miniblogs

• Ridiculus
    0

Latvija 0:2 Kanāda, pirmais periods garām, mūsējie malači, labi turas! Turam īkšķus! Neredzēju pirmos 2 periodus pret Šveici, bet, dzirdot nostāstus, mūsējie..

0

Ir laba spēle! Otrais noraidījums bezjēdzīgs, bet arī mums ir tīri labi momenti!

• Ridiculus
      0

Nu, jā.. Piekritīšu, ka Džeriņš uzdāvināja šos vārtus Kanādai, bet jāspēlē tālāk, jāmēģina parādīt savu raksturu un vajadzētu pacīnīties vismaz par punktu.

• Cāļuks
      0

Da tiesneši lohi, maisās pa kājām un noraida nevajadzīgi!

• Ridiculus
      0

Piekrītu, Zizin! Kanāda ir vnk vārds, no kura visiem dreb kājas. Šogad ASV zaudē jau otro spēli! Mēs Kanādu varam uzvarēt, tikai jāparāda savu raksturu!

• Rõdzhs
      0

Tikko sapratu, ka Dānija baigie monstri. Uzvarēja ASV un Somiju, bet tas arī ir saprotams - ASV un Somijai nav sastāva.

• Wanted
      0

Dānija gan malači. Da jāmet pa vārtiem un jāspēlē bez noraidījumiem būs ok. Meija malacis, Dārziņam bija labi momenti.

• Riggins
      0

Man liekas kad somi ar asv cīnīsies kurš tālāk tiks biggrin_mini2.gif būtu kuriozs ja asv jācīnās lai paliktu elitē, jo viņi olimposkie vicečempioni, somi bronzinieki blum_mini.gif Lv uzvarēē

• Ridiculus
      0

Tur kanādietiem vajadzēja dot noraidījumu ne Herbertam! :@ 3:0

• martinex112
      0

izliks mus nereali, labak jasak domat apr cinu paliksanai a grupa.

• Ridiculus
      0

Vēlviens noraidījums? :O :@

• arvo95
      0

Viesty - Šepardu un Rouču arī vajag... Starp citu Soups = Maktavišs.

• Ridiculus
      0

4:0 :@:@:@

• Ridiculus
      0

Jāpiekrīt Elv4a2 - "atkal mazākums, atkal vārti".

0

Tikko iesledzu interneta TV un 5:0 negribas vairāk nemaz skatities =/ ceresim ka rekordu 11:1 neparsitisim

0

Ja mes atspelesimies es no prieka apraudašos.

0

Nu kanādai nebija tpc bija iespēja vinnēt pēc 1 p likās ka būs labāk ...

• artemijs
      0

Lv nav neviena laba speletaja vispar

0

6:0 ka tas iespejams ja mes bijam vairakuma.

• Ridiculus
      0

6:0... Es, lielākais optimists, kuru pazīstu, sāku zaudēt cerības..

• Skofilds
      0

Tomēr jāatdzīst Kanāda nav mūsu kalibra pretinieks ( 0:6)!!!

Bad dog-Es domāju Kanāda bez zvaigznēm spēlē izcili...

0

Da tiesneši lohi, nav brīnums, jo krievs tiesā.

0

Tiesnesis jau teica ka mes visus vartus zaudejam mazakuma - tapat ka pagajušoreizi kad bija 11:1

• Wanted
      0

Kur tiesnesis teica? Visus vārtus nezaudējām mazākumā. + Vēl Raitums. Nu ko var gribēt? Pirmo reizi pret Kanādu, gan jau trīc kājas. BTW viņš dīvaini tur tās kājas.

0

Ko pirmo reizi es vel atceros pagajuso speli kur bija 11:1 un ari gandrīz visu laiku mazakuma spelejam cilveki vel beigas meta mantas uz arenas.

Pievienotais attēls

• Riggins
      0

Mums ir bijušas arī labākas spēles par zaudējumu 11:1. es atceros ar tādas kā 3:1

• Styrnucis
      0

Mazākums ir katastrofa. Vienādos sastāvos pieklājīgi. Pret Itāļiem jābūt kārtībā. Anyway, atšķirībā no Šveices spēles, šī pēc kaut kā jau izskatās.