demonik18 blogs

Kkas kas liek bik aizdomaaties

Mājās notiek tuss, pilna māja ar cilvēkiem! Dēlam zvana tēvs un saka, ka pēc pusstundas atbraukšot! Pēc pusstundas atbrauc tēvs un izsauc laukā no mājas dēlu, saka:" braucot uz šejieni notika tāda lieta, notriecu cilvēku, līķis bagāžniekā, sameklē kādu draugu, lai palīdz aizvākt līķi!" Dēls ieiet mājā izstāsta, kas par lietu, visa māja ka izslaucīta paliek, palicis tikai labākais draugs un labākā drauga draudzene! Visi iziet ārā pie mašīnas, tēvs attaisa bagāžnieku, tur divas kastes šņabja! Tēvs saka:" IEDZERSIM PAR LABIEM DRAUGIEM"

Lasīt tālāk

Latvju dainas (nerātnās) ;)

Es savam tautiešam Devu stāvus dziedādama. Es neiešu nieka dēļ Pa zemi vārtīties! Augšupēdu vien gulēju Sava tēva tīrumā, Rokas, kājas plandīdama, Ciema puišus gaidīdama. Ciema puiši izrunājši, Ka nav visi gabaliņi. Nākat šurp, ciema puiši, Še ir visi gabaliņi. Še pupiņi, še nabiņa, Še ir pati grāvja mala. Še ir pati grāvja mala, Melniem alkšņiem apauguse. Tēviņš kūla māmuliņu, Uz vēdera izlaidies. Izvelk gaļas pātadziņu, Cērt pa pašu caurumiņu. Es puisītis, tu meitiņa, Iesim abi velēties: Tev ir laba sārmu sile, Man ir laba bungu vāle....

Lasīt tālāk

Iss smiekliigs anjuks

*3 čaļi sader, kurš no viņiem ir vislielākais po*ujists. nu tad pirmais stāsta: -Es eju pa ielu, iekāpju suņa sūdā, a man po*uj un eju tālāk. otrais: -A es atnāku mājās no darba un redzu kā mana sieva ar citu ņemas pa gultu, a man po*uj, es apsēžos uz dīvāna un ieslēdzu TV. trešais: -A es sēžu mājās un pēkšņi dzirdu ārā pa logu kautkāds bariņš sauc:- JĀNĪ, JĀNĪ!! es izeju ārā un mani viņi sāk spārdīt, spārda stundu, spārda 2 stundas, a man po*uj, es nemaz neesmu Jānis.

Lasīt tālāk

Cukurā apgrauzdētu mandeļu želeja

Sastāvdaļas: 1. 500 g piena 2. 50-70 g cukurā apgrauzdētu mandeļu 3. 1 ēdamkarote cukura 4. 12-15 g želatīna Pagatavošana: Cukurā apgrauzdētas saldās mandeles rūpīgi sastampā vai samāl kafijas dzirnavās, pielej karstu pienu, uzvāra, maisījumā ieber cukuru, pielej izšķīdinātu želatīnu, labi izmaisa, salej porciju traukos un ātri atdzesē.

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 -