Raven blogs

[Āmrija] Riki šodien dzimšanas diena!

Nu ko. Beidzot tad paliek tie 18, lai jauki svinās, nepērc maziem bērniem alkoholu un cigaretes ( ), un lai pilngadība sākas jauki. Tad nu tev par godu WolPox ir radījis dzejoli, tieši tev. Ērikai reiz bij' nutella Garšoja kā rīcineļļa tad Ērikai bij lielais gods aizdambējās atej' pods Kad Ērik' bij' nost no poda Kaut ko pēkšņi viņ' saoda Tas bij' krutais, jaunais dators Ne nutellas degustators Exu viņa iekaroja Ar nutellu pārbaroja Taču uzticīgie draugi Bij' un ira makten jauki! Nu tad atradu vismeinstrīmāko kūku, kādu tev dot Vēlreiz, Apsveicu!

Lasīt tālāk

[Āmrija] Jānim šodien dzimšanas diena!

Jānim šodien liela diena! Sveicieni Shatted 18 gadu dzimšanas dienā! Dzīvi nedrīkst vien dzīvot Un vīnu ar steigu dzert; Vaj`g iet caur pasauli mīlot Un baudu no mirkļa tvert! Par grūtībām nedrīkst domāt, Tās vajag darīt un viss; Var akmeņi būt tev somā Un tās var būt debesis! Un vecumu nedrīkst gaidīt; Tas jau tāpat reiz nāks. Ja vari par likstām smaidīt, Tad laiks tevi nepanāks!

Lasīt tālāk

Nilam Dzimumdiena!!!

Šodien Nilam, jeb kā exieši viņu pazīst par Faitu, ir dzimumdiena! Labrīt, lapsa kūmiņ - stāsti, kas jauns Mežā un kaimiņa kūtī Vai dabūji vistu, vai badīja auns Kad Mēness lūrēja rūtī Stāsti, vai vienai tev alā nav auksts Vai kāds tomēr sānus tev silda Kad ziemelis gaudo, ne lūgts un ne saukts Un āru ar nopūtām pilda Lai peles tev gardas un zaķis lai gauss Pēc kura nav jāskrien līdz rītam Un, atkusnim atnākot, kažoks lai sauss Kā nākas tas plēsējam glītam Bet, ja kādreiz mežmalā suņi sāk riet Tad sedzies ar astes galu Un sapņi, kas straujāk...

Lasīt tālāk

EXa jautājumu spēle

Nezinu vai ir, vai nav bijusi, bet spēles noteikumi: Komentārā tiek uzdots jautājums. CIlvēki uz jautājumu atbild izmantojot atbilžu sistēmu. Atbildes komentāru veidolā netiek skaitītas un tiks dzēstas. Pareizo atbildi jautātājs arī apstiprina caur atbilžu sistēmu un tikai pēc tam, kad jautātājs apstiprina pareizo atbildi, pirmajam pareizās atbildes autoram ir jāuzdod savu jautājumu. Jautājumiem jābūt tikai par exa notikumiem.

Lasīt tālāk

1 - 2 - 3 - ... - 9 - 10 - 11 -