Raven blogs

Niku minēšana

Tākā daudzi ir taisījuši niku maiņas, tad izdomāju uzmeikot spēli. Es uzdodu jautājumu - "Kāds bija Ezio pirmais niks"? Kāds atbild un uzdod nākošajam komentētājam citu niku. Es sāku! Kāds bija pirmais niks Luigi?

Lasīt tālāk

Ezio aptauja

Tātad, es domāju, ka vajadzētu grupas administrācijai (modiem, adminiem) uztaisīt tākā savu vietu, kur varētu apspriesties tikai administrācija. Piemēram, tur varētu uzrakstīt, kas ir izmests no grupas, iemeslu kādēļ izmests u.t.t. Jūsu domas lūdzu.

Lasīt tālāk

World of Warcraft is a feeling! (Tulkojums)

Tātad ir tāds šovs Pure Pwnage. Čalis ir baigais geimeris n' stuff, un viņš gandrīz pēc katra vārda n' stuff saka n'stuff. Kr4, šeit būs vids ar video "World of Warcraft is a feeling" (es kādreiz kad spēlēju biju uzlicis kā zvana toni, kad man klasē zvanīja pusklase čukstēja *again that newb listenin dat shitz*) Tākā lielākā daļa no jums nav woweri, domāju, ka būs labāk ja es iztulkošu lirikas. youtube.com Kr4 ja neiet vids pa taisno es nezinu, izlabojat. Lirikas: You look good in high res (tu labi izskaties high rezolūcijā) You've got uber chat skills (tev ir...

Lasīt tālāk

[Ezio Auditore] Anektdotes no krustvārdu mīklu žurnāla :|

Divi vīri aiziet uz apsargu firmu -Jūs laipni aicinat bijušos sportistus? -Jā, mums noderētu stipri vīri. -Es esmu profesionāls daiļslidotājs, viņš ir čempions šahā! Kādēļ ķīniešiem ir tik šauras acis? Jo viņi pārbauda vai nav kāda defekta viņu ražotajās lietās, ja ir tad viņi uz to "piever" acis. Man tagad ir tik garlaicīgi, ka es pat sāku smieties, bet tas nav smieklīgi. Iesakat ko lai dara, ja tiešām nav ko darīt. Nekādas spēles pl0x.

Lasīt tālāk

Skemeri

Man tagad tāds jautājums. Kā pie velna tagad visi tiek scamoti? Visi labie acc, piemēram deffam cik sapratu bija noscamots, eedgaram u.t.t, wtf is going on? Šis ir pelnījis bloga ierakstu, jo tagad arī +- vidēji accounti tiek scamoti un gribu uzzināt, kā viss te notiek, ka visiem scam :/

Lasīt tālāk

[Ezio Auditore] Vouches

Sveiki tad nu gribēju uzzināt esmu trusted vai neesmu jūsu domās. 1)Jā, tu esi trusted, jo ... 2)Nē, es tev neuzticos, jo ... 3) Izpildi kādu kvestu for free, tad būsi trusted! (nekādus nomadus, DT, WGS, kr4 īsus kvestiņus, lai būtu vouch) Rakstu šo, jo ik pa laikam kāds uzprasa vai varētu kko uzkačāt vai sapelnīt. Piemērs būs Licis pk, kas prasīja uzkačāt cooking. Viņš prasīja vouches. Saprotu, ka grib vouches, lai zinātu, ka neesmu idiots, kas scamo.

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - ... - 9 - 10 - 11 -