mēs piedāvājam jums vēl vienu pasākumu - Dievu gājiens.

Pasākums notiks 19 world(f2p)
18.00 4.jūlijā(piektdien).

Iespējamie vaditāji ir visi Lv event biedri, kā arī tie kas ir izveidojuši kvalitatīvus passākumus - Deviljin378, 2arms girl kā arī šī pasākuma idejas autors - f@1ts1 jeb faits1.

Tikšanās vieta - Aiz lumbridge pils starp mūri un pils sienu.

Ko ņemt līdzi:
Sava iemīļotākā RuneScape dieva mantas vai arī mantas atbilstošās krāsās. Piemēram:

  • Saradomin - Monk robes, holy symbol, Baltas pamata drēbes(no thesalia Varrock shop - opcija change clothes), Saradomin cape, Holy book, staff, Saradomin rune set, Castle wars Saradomin cape un hood. Druidic robes, Desert robes


  • Guthix - Zaļas pamata drēbes(Thesalia - varrock), guthix cape, book of balance, Guthix staff, Green robes(gnome vai canifis) Guhix rune sets.


  • Zamorak - Sarkanas pamata drēbes(Thesalia - Varrock), Zamorak robes, Castle wars zamorak cape un hood, treasure trails un mage arena zamorak Capes, Unholy book, Unholy symbol, Zamorak Staff, Zamorak rune set.


Tie visi ir tikai piemēri, bet kā jau manījāt arī f2p ir gana daudz iespēju piemēroties saviem dieviem. Maksājošie spēlētāji var nākt arī ar kādu Armadyl Vai Bandos mantiņu - tas tikai dažādos gājienu.

Pasākuma norise


Pie lumbridge pils izveidosiem garu rindu - cits seko citam ar follow sistēmu. Dosimies uz grand Exchange pa šādu maršrutu -

Lumbridge - Draynor - Falador - Barbarian Village - Varrock.

Grand Exchange visi nostāsimies tā, lai vienā punktā ir tikai 1 cilvēks. kad lv event čatā tiks dots signāls - tie kuri varēs ieslēgs Protect from magic Prayer, bet tie, kuri nevarēs - virs galvas rakstīs sava dieva vārdu. Gājiena laikā spamosim - "Latvija". Pasākums noslēgsies Varrock pils 2. stāvā kur uzņemsim dažas kopējas bildes.

Paldies par Ideju - f@1ts1 jeb faits1.

Lv Event komanda