Vakar ar studentiem raksturīgu pēdējās dienas steigu noslēdzās rakstu iesniegšana exs.lv rakstu konkursā. Pavisam dalībai konkursā esam pieņēmuši 14 rakstus, kas sarindoti zemāk.

Kā jau iepriekš tika solīts, lai noskaidrotu, kuri raksti un to autori iegūs godalgotas vietas šajā konkursā un saņems vērtīgās balvas no interneta veikala bm.lv, šoreiz vēršamies pie jums - lietotājiem. Katram ir iespēja izveidot savu top 3 un nobalsot par dalībnieku iesniegtajiem rakstiem. Pirmā vieta saņems no tevis 3 punktus, otrā - 2, trešā 1. Uzvarētājus noteiksim sasummējot saņemtos punktus katram rakstam atsevišķi.

Balsot var visi exs.lv lietotāji, vienīgais ierobežojums, lai izvairītos no jaunu profilu veidošanas tikai ar mērķi negodīgi ietekmēt rezultātus - lai nobalsotu profilam jābūt izveidotam pirms konkursa sākuma, un tam jābūt vismaz 100 ierakstiem (postiem) portālā. Domāju, nevienam aktīvajam lietotājam tas nesagādās problēmas. Exs.lv administrācija patur tiesības anulēt balsis, ja konstatēsim, ka viens cilvēks masveidīgi balso ar daudziem profiliem. Punkti tiks saskaitīti un uzvarētājs paziņots pirmdien, 11. janvārī.

 

Konkursam iesniegtie raksti

Balsošana noslēgusies!