Par mums

Rift.lv projekta ideja dzima  2016. gada 17. Aprīlī. Atvērt portālu idejas tapšanas laikā mazliet par strauju, nevēlējāmies visu sasteigt, bet gan kārtīgi pārdomāt turpmāko saturu. Tā stunda ir situsi un lapa ir atvērta publiskai apskatei.

Mazliet par portāla idejas tapšanu - daudzi varbūt ievērojuši portālā pazīstamus lietotājus Administrācijas sastāva. Nav noslēpums, mēs esam sen izbijušā Glad.lv komanda, kas bija veidota 2013. gadā. Ja kāds ir piemirsis, tad Glad serveri bija diezgan populāri un iemīļota vieta daudziem lietotājiem līdz brīdim, kad administrācijas starpā izveidojās konfliks un visi ceļī šķīrās katram uz savām pusēm, portāls beidza eksistēt 2015 gadā.

Komanda atgriežas ar jaunām idejām, ar jaunu pieredzi. Izveidojām jaunu portālu kā vietu, kur cilvēkiem atpūsties, iegūt jaunas zināšanas un draugus, kā arī forši pavadīt savu brīvo laiku. 

Turpmākais mērķis

Vēlamies piesaistīt vairāk cilvēku, pilnveidot mājaslapu, izveidot vairākus spēļu serverus, kā arī rīkot regulāras aktivitātes un konkursus portālā, gan serveros.

Mēs darām visu, lai ikviens šeit varētu pavadīt labi laiku, Rift.lv administrācija ir ļoti atsaucīga un laipna, ar prieku atbildēsim un izskatīsim visus jautājumus, sūdzības un ieteikumus.

Mājaslapas adrese

http://www.rift.lv/

Serveri

Kontakti

e-pasts: riftlv@mail.com

skype: jonsons12