Protams, ir vairāki veidi kā pelnīt nesen iznākušajā Runescape 2007. Ekonomika vēl nav stabila, varētu pat teikt, ka tāda vēl nepastāv. Tāpēc, protams, jātēmē uz to, kas spēlētājiem ir nepieciešams. Bez kā spēlēt viņiem nesanāks. Pagaidām viens no labākajiem veidiem naudas pelnīšanai ir resursu vākšana. Cilvēki grib pelnīt tos līmeņus, attīstīties tālāk. Un visiem vajag ēdienu, bruņas, rūnas un citas mantas. Ļoti labi pašlaik var piepelnīties ar augsta līmeņa ēdienu taisīšanu, malkas vākšanu u.c.

Bet es jums piedāvāju ieskatu daudz vieglākā naudas taisīšanas metodē. Bet brīdinu, ka tas, kas ir vieglāks, nenozīmē, ka ir godīgāks. Tieši pretēji. Apskatīsim "nepareizo" naudas pelnīšanas sadaļu.

Piedāvāju metodi, ko @pluume izmisīgi cenšas pārdot visiem apkārt, lai pats piepelnītos. 
Metode ir ļoti elementāra.

Prasības. Teikšu godīgi, prasīgu kā tādu gandrīz nav. Jums vienīgi jābūt vismaz 20 tūkstošiem maciņā, lai varētu sākt.

Metode.  Viss notiek ļoti viegli.

  1.  Jūs nopērkat 1000 (+~200) jebkura veida rūnas (jo lielāks pieprasījums pēc tām, jo lielāka iespēja jums nopelnīt.
  2.  Jūs ejat w1, vai w2 (vai jebkurā citā apmaiņas pasaulē) un rakstat, ka pārdodat 1000 konkrētās rūnas par kādu noteiktu summu (jo izdevīgāk, jo labāk).
  3.  Kad upuris atrasts, pirmo reizi apmaiņā ieliekat visas rūnas, kas jums ir. Tad spiežat nost, sakat, ka netīšām par daudz ielikāt.
  4.  Otrajā reizē jūs atkal netīšām iemetat visu. Tad nomainat uz 1000. Tad fiksi nomainat uz 100 (lielā sarkanā bulta gandrīz noslēps pēdējo nullīti, jeb pamanīt ir gandrīz neiespējams).
  5.  Fiksi veicat apmaiņu un tiksiet vaļā ar desmit reizes lielāku peļņu, nekā būtu sākumā iedomājuši! 
Un tas arī viss. Ar laiku, kad jūsu naudas maks augs un jūs varēsiet atļaudies dārgākas rūnas, iesaku pirkt tās. Tad arī būs lielāka peļņa. Turpiniet līdz apnīk! Veiksmi!
 
P.S. Šī ir pašlaik efektīvākā metode, kurai gandrīz nav prasību. Ar šo metodi ir piepelnījušies @pluume un @lomikss .

Laboja U8DB8, labots 1x