Ropsiitis miniblogs

 • Ropsiitis
  +4

  Worst timeline ever.

  • e35
   +4

   Lol, kad navy seal copy-pastu uzmetīs?

   • Normunds
    +3

    You sure? Esmu trenējies pie Reiņa, kuru tu labi pazīsti. Jo ilgāk nodarbojos ar cīņu mākslu, jo vairāk saprotu, ka nekad nevajag savu pretinieku novērtēt par zemu, ja neko par viņu nezini. Ja tu sāc domāt, ka esi baigās naglijs izsitējs ringā vai uz ielas, jo es kaut kad kaut kur trenējies, iesaku padomāt divreiz. Tu nekad nevari zināt, kas tev stāv pretī. Es negalvoju, ka varētu tevi uzvarēt, bet es zinu, ko un kā darīt ringā, un cīņa ringā ir pavisam kaut kas cits, kā ar rajona pacančikiem atspārdīt kādu uz ielas. Un es, personīgi, dotu priekšroku UFC noteikumiem.

    • SJohnson
     +5

     Esmu trenējies pie prelideN, kuru tu labi pazīsti. Jo ilgāk nodarbojos ar sportu, jo vairāk saprotu, ka nekad nevajag savu pretinieku novērtēt par zemu, ja neko par viņu nezini. Ja tu sāc domāt, ka esi baigās naglijs topfraggeris comp'ā vai uz faceit'ā, jo es kaut kad kaut kur trenējies, iesaku padomāt divreiz. Tu nekad nevari zināt, kas tev stāv pretī. Es negalvoju, ka varētu tevi uzvarēt, bet es zinu, ko un kā darīt ESEA, un cīņa ESEA ir pavisam kaut kas cits, kā ar randomiem paņemt faceit maču.

     • SJohnson
      +7

      Jums nav ne mazākās nojausmas, ar ko jūs tagad lecaties. Es darīšu zināmu, ka esmu trennējies pie Boba Hartlija, kuru labi pazīstat. Jo ilgāk nodarbojos ar sportu, jo vairāk saprotu, ka nekad nevajag savu pretinieku novērtēt par zemu, ja neko par viņu nezini. Ja Tu sāc domāt, ka esi baigais naglijs nūjas cilātājs uz slidām, uz upes vai noīrēji halli uz stundu, jo esi kaut kad kaut kur trennējies, iesaku padomāt divreiz. Tu nekad nevari zināt, kas Tev stāv pretī. Es negalvoju, ka varētu jūs uzvarēt, bet es zinu, ko un kā darīt IIHF mačā, un cīņa IIHF ir pavisam kaut kas cits, kā ar rajona pacaniem paņemt maču uz upes.

     • Mr Raccoon
      -1

      Es apēdu hotdogu vienā kodienā

     • jankoms
      0

      Man tevi ir diezgan hard sad, tu automatiski pienjem ka visi latvijaa strada darbu kur 100% algas ir shit un pats ganjau taa dari vai ari pienjem ka es to daru.

      man tiesham ir zhel ka tu esi tik unaware, bet w/e

  • obsidian
   0

   Da labi, šis ir viņa diplomātijas stūrakmens, tāpat kā ar labāko-koreju - "fire & fury" un "little rocket man" un beigās deeskalē. Trampam reklāma un Zkorejai humanitārā palīdzība par brīvu...
   Daudz bīstamāk ir tas kā viņam tagad notiek sarunas ar Vāciju un Ķīnu.

   • MMD:LV
    0