Transformice

  • Rufus
    0

    Tātad veidoju jaunu event.Events norisināsies tikai kaut kur nākamās nedēļas beigāš, bet pieteikties var jau tagad.Šim event iespējams drīz būs turpinājums.

    • Rufus
      0

      Tātad piesakāmies.Vēlāk būs cilvēku sadale.

    • Rufus
      0

      Piesakās pilnīgi visi kuri zina, ka varēs piedalīties.Šajā event lielu prasmi nevajadzēs.

    • PainFoinmr
      0

      Piesakos.

  • PainFoinmr
    0

    Eventa turpinājums 2! Atkal cīnāmies tāpat 1 ar 2 un 3 ar 4 un 5 ar 6. Veiksmi! Noteikumi - iejat exā sarunājat 1 par šamani un ejat tukšā room. (ieteicams sarunāt laiku)

    Pievienotais attēls

    • PainFoinmr
      0

      Šamanim ir jāskrīno vai pa PM jāziņo, kas vinnēja. dalībniekiem nevākt sieru lai nekļūtu par šamaņiem. Šamanis nedrīkst burt.
      1 var ielagot. 2 reiz ar. 3 reizē nē. Tad darat tā - pagaidat 5 sekundes no mapes un tad šamanim jābļauj START!.

      VEIKSMI!

    • Rufus
      0

      Nē...man tagad patrāpijās ciets rieksts :/Es gribēju betfery.

    • Rufus
      0

      Ā un latvis aizmirsa:Laiks 2 dienas.
      Tātad līdz svētdienas vakaram jau rezūltātiem jābūt gataviem.

  • Rufus
    0

    Tik tikko dabūju titulu "The Reaper" smile_mini.gif

    • latvija18
      0

      Ka titulus var dabut ? ;o.

    • PainFoinmr
      0

      Krājot sierus.

      Malacis!

    • Pižiks
      0

      Apsveicu jau spēle ! bet apsveicu arī tagad !

  • Rufus
    0

    Veidojam matainos draugus.
    Vēlies pievienoties ir 2 brīvas vietas.Jums ir jānopērk

  • Pižiks
    0

    Nākat spēlēt1 /room exs.

    • Rufus
      0

      Diezvai visi jau gulēt aizgājuši.

      Es vēlāk piekāpšu.

    • Pižiks
      0

      Ai man pašam tagad negribas spēlet!

  • PainFoinmr
    0

    EVENTA TURPINĀJUMS!

    Pieteicās 11 spēlētāji. Kas notiks? Būs divcīņas par titulu - transformice PRO. Tādat attēlā jūs redzat kāda niku un iekavās transformice niku.

    Pievienotais attēls

    • PainFoinmr
      0

      Sastādīt to man palīdzēja Random.org 3 cilvēkus gan es pieliku klāt, jo nebija ne jausmas par transformice niku. Tādat jūs paskataties, piemēram, kaspers28 jācīnās ar uguntinsh. tad kripim ar mad mac un tā tālāk. Jums ir jāsarunā vienam ar otru 3 dienu laikā, kad notiks šī divcīņa. Noteikumi:

    • PainFoinmr
      0

      Nedrīkst izmantot šamaņa palīdzību. Vislabāk būtu to darīt exa istabā, bet šamanim paziņojat, ka nedrīkst palīdzēt. Ja mape ir šamanmape tad gaidat nākamo. Varat, protams, iet kādā citā istabā, kur būsit divi, bet tad otram ir jāapliecina, ka nav izmantotas šamaņaspējas.
      Notiek 1 mapes izspēlēšana.

    • PainFoinmr
      0

      Kad esat uzvarējuši print screen un sūtat man PM. Ja jūs cīņu darat exā un kāds var apliecināt, kurš uzvarēja tad lai viņš man arī raksta. Vai arī, ja es pats redzu jūsu cīņu (bet pabrīdināt, ka notiek). KAd izspēlēta zaudētājs var arī ne print screen un vnk uzrakstīt, ka zaudēja un būt godīgs.

- 1 - 2 - 3 - ... - 20 - 21 - 22 - 23 -