Bodnieks miniblogs

  • Bodnieks
    0

    Sveiki, kāda ir tuvo austrumu bēgļu labā ietekme uz Latviju? Rīt vajadzētu kādu 3 minūšu runu par šo angļu valodā, bet galīgi nav idejas ko stāstīt.

    • fyperG
      0

      Jācer, ka viņi uzspridzinās Uzvaras parka pieminekli

      • Anarhists
        0

        Mums arī beidzot būs normāli kebabi.

        • Styrnucis
          +1

          Tevi auditorija apēdīs bez sāls. Varēji minēt dažas standarta frāzes, uzsvaru liekot uz to, ka tagadējā situācijā ir par agru izdarīt pieņēmumus par labu vai par sliktu bēgļu iebraukšanai Latvijā.
          Anyway, labprāt dzirdētu, kā tevis veiktos pozitīvos argumentus uzņēma klausītāji.

        • SJohnson
          +1

          Nekāda. Tie nav strādātāji, bet ekonomiskie migranti. Viņi no Latvijas pazudīs kā viņus uz turieni aizsūtīs. (mēs beidzot varētu beigt viņus saukt par bēgļiem? Something something, Ženēvas konvencija)

          • Styrnucis
            0

            Gana daudz ir arī bēgļu, bet no tiem mediji nevar sataisīt sensāciju, tāpēc tie paliek otrajā plānā. Interesantāk ir rakstīt par teroristiem un ekonomiskajiem migrantiem. Kā jau iepriekš ir minēts - bēglis pieņem to, kas ir, jo ir labāk, klusējot. Kas klusē, no tā skaļu virsrakstu neuztaisīs.

            • SJohnson
              0

              Jā, ir arī bēgļi, bet tikai no Sīrijas. Tikai problēma ar viņiem ir tāda, ka vienīgā Eiropas Savienības valsts, kurā viņi būtu bēgļi, nevis turpinātu meklēt labāku dzīvi, būtu Grieķija. Pilnīgi visi pārējie, kas nav sīrieši, ir vienkārši nelegālie imigranti.

              Viņiem nevar pārmest labākas dzīves meklēšanu, bet Eiropas Savienības vadošajām valstīm gan var pārmest pilnīgu bezdarbību šajā ziņā. Būsim reāli - nevienam tos "bēgļus" šeit nevajag tādās masās, kā viņi ierodas, un nedaudz konservatīvākās EU valstīs neviens viņus vispār pat redzēt negrib. Un Eiropas Savienības pilsoņiem ir tiesības uz to.

              Es domāju, ka visi piekrīt tam, ka Islāmam gluži vienkārši nav vietas Eiropā. Vienalga cik liberāli mēs kļūstam, mūs visus vienalga vieno kristīgās vērtības (es gan pats esmu ateists, bet es runāju par vērtībām, nevis reliģiju), kas ir viens no Eiropas Savienības pillāreim.

              Un vēl, ar 2. pasaules kara laiku šodienas situāciju salīdzināt vispār nedrīkst. Pēc 2. pasaules kara cilvēki migrēja uz kulturāri līdzīgām valstīm, un visus vienoja gan rase, gan reliģija.