Datori un IT

  • Laach
    0

    Kādu mēnesi atpakaļ biju ielicis post, ka lmt internets palicis par mēslu. Nedēļu atpakaļ pazvanīju un šie pateica, ka jā, neko nevar izdarīt un bez maz vai var meklēt citu iespēju pie citiem operatoriem. Tele2 nevaru paņemt, jo tele2 rūteri jau izmantojam citur. Un tagad man ir jautājums vai vispār ir kāds, kas vēl piedāvā ciešamu internetu? Es tagad skatos uz Triatel, bet reāli viņš ir labs? Pāris gadus atpakaļ visi smējas par to, ka uz viņu cs zippājot stabils 300 pings, bet kā tagad ir? 200kb/s internets sācis apnikt.

    • HenrihsT!
      0

      Kur tad tu dzīvo?

      • Laach
        0

        Ciems ar 100 iedzīvotājiem varētu visu izteikt. Pirms tam jau nebija problēmas, stabils 3mb/s no LMT, bet pēkšņi no 4G uz 3G un gl ar 1-4mbps internetu internetu sēfot.

    • Mr Raccoon
      0

      Triatel ir milzīgs mēsls. Reizes 3 viņi mainīja rūteri, reizes 100 pie sevis kautko "laboja", bet internets randomā uz 10min pazūd pa reizei. Drīz pie baltcom tikšu. Atsauksme no Rēzeknes.

    • obsidian
      +1

      Žēl ka Triatel nepiedāvā bezmaksas izmēģināt viņu piedāvājumu. Tad varētu pats izmēģināt pakalpojuma kvalitāti.
      http://www.triatel.lv/lv/formas/bezmaksas-tests

    • Moondefender
      0

      Kā var būt bijis labs, un pēkšņi palicis slikts?

      • Laach
        0

        Vienīgais tornis, kas viņiem ir man tuvumā nevar piedāvāt visiem 4G internetu.