15. aprīlī Rīgā norisināsies pirmais FIFA 18 (PS4) 2x2 LAN turnīrs ar kopējo balvu fondu €450 apmērā. Un ar prieku paziņojam, ka šīs turnīrs atkal notiks ar 4games.lv internetveikala atbalstu!  

 

  

Sacensības norisināsies spēļu bārā "World of Games" ( Rīga, Tērbatas iela 6/8). Visas turnīra spēles tiks spēlētas uz septiņam (!) PS4 konsolem, tādējādi spēlētājiem nevajadzēs gaidīt savu dueļu sākumus.

 

SVARĪGI: Lai katram dalībniekam bija labas izredzes uzvarēt turnīrā, spēļu pāri tiks noteikti ar izlozes palīdzību tieši pirms sākumā. Tas nozīme, ka absolūti jebkurš spēlētājs var kļūt par jūsu komandas biedru!

 


 

Informācija par turnīru:

 

  • Turnīra formāts: 2x2 (spēļu pāri tiks noteikti ar izlozes palīdzību)
  • Reģistrācijas maksa: €10 no spēlētāja
  • Maksimālais dalībnieku skaits: 64 (32 komandas)
  • Turnīra norises sistēma: grupas* + play-off single elimination (best-of-3)
  • Sacensību norises laiks: 11:00 - 20:00**

* - 8 grupas pa 4 komanda katrā. Play-off zonā iekļūst 2 spēcīgākas komandas no katras grupas.

 

Spēles iestatījumi:

 

  • Traumas: atslēgtas
  • Viens puslaiks: 6 minūtes

 


 

Balvu fonds: 

 

1. vieta - €160

2. vieta - €90

3.-4. vieta - €50

5-8. vieta - 4games.lv dāvanu karte  €25 vērtībā

* - norādītais balvu fonds ir spēkā ar nosacījumu, ja turnīrā piedalīsies vismaz 40 dalībnieki 

 

Lai piedalītos turnīrā, spēlētājiem nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu un apmaksāt dalības maksu ne vēlāk par 14.aprīlī.

 

>>> REĢISTRĀCIJA <<<

 

Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu 24h laikā jums tiks atsūtīti rekvizīti, lai veiktu dalības maksas apmaksu. Ja veiksiet dalības maksas apmaksu pašā pēdējā dienā (14.aprīlī), tad obligāti informējiet turnīra administrāciju, nosūtot screenshot'ukurā redzams naudas pārskaitījums uz dragua@skillz.lv , lai mēs varētu laicīgi atjaunot informāciju par jūsu maksājumu.

 

SVARĪGI: Maksimālais dalībnieku skaits ir 64, tāpēc priekšroka tiek dota tiem, kuri pirmie būs apmaksājuši dalības maksu. Iepriekšējā turnīrā maksimālais dalībnieku skaits piereģistrējās rekordātri, tāpēc daudzi palika 'aiz borta'. Jūsu dalība turnīrā tiks 100% apstiprināta tikai tad, kad tiks veika dalības maksas apmaksa, tāpēc neatlieciet apmaksu uz pēdējo dienu - kāds var pasteigties jums priekšā.

 

Gaidīsim jūs 15.aprīlī bārā World of Games, kura adrese - Rīga, Tērbatas iela 6/8. Mīļāko komandu krekli, šalles un jebkāda cita sporta atribūtika būs tikai liels pluss!