Datori un IT

  • Athe
    0

    Vajag palīdzību, kas ir labākais gpu ko es varu iemest Dell OptiPlex 9020 i7-4790 8GB 256SSD? Saprotu, ka der tikai kaut kādi mini gpu. Interesē kaut kas diezgan jaudīgs, 1060.

    • Mr Raccoon
      +1

      Baigais čakars šitajša ksatēs likt videokartes. Gaisa plūsma ir diezgan sūdīga.
      Ja plāno likt tā vai tā, 1060 6gb mini ir laba price/perfomance, ja pērc lietotu.

       

      https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/gkgfc.html

      • Athe
        0

        Paldies! ir vēl kādas citas opcijas? vai kā man meklēt kura ir saderīga? šo dabūšu par lētu ciparu, domāju varbūt ielikt norm gpu un varēšu beigt mocīt laptopu

        • Mr Raccoon
          +1

          Tu negribi pārlikt visu normālā korpusā? Tajā mazajā kastē normāli videokarti iespraust, man liekas, nemaz nevar bez figņas, kas ļaus videokarti iespraust horizontāli. Neesmu pārliecināts tho. Vismaz tajā mazajā hp kastē kas mājās ir - nevar.

          • Athe
            0

            Varētu pārlikt, paņemt jaunu case nebūtu baigā sāpe. Bet tad laikam arī būtu loģiski ņemt citu plati, ne?

          • Mr Raccoon
            +1

            Not necessarily. Ja ir ok plate, procesors, var vienkārši kādu mATX korpusu paņemt.

          • Static
            +1

            Yea. Actually, ja gribi tiešām the most cheapest way, paņem lietotu 970 un kaut kādu lielāku shitcase, saies.

          • Athe
            0

            Parakņājos forumos, citi šajā iemet iekšā 1050 ti un nemaina pat PSU. Vienīgi tas, ka jāņem mini(?) versija, jo case nelien lielās kartes. Šobrīd apsveru ieķert lietotu 1060 vai 970, nomainīt PSU (ja nemainu plati šķiet vajadzēs adapteri) un varbūt arī mobo. Internetā skatos, ka ar average settings var visu spēlēt 1080p. Ņemot vērā ka neesmu pat casual gamer, tad varētu būt okey. Vien kur labāk meklēt lietotu GPU, ss vai ebayā? Aliexpress laikam nebūtu īstā vieta kur meklēt GPU.

          • Mr Raccoon
            +1

            Ss ļoti reti parādās kas labs. Bet principā, ja kautkad redzi kādu rx580 līdz 150 eur, ņem ciet. Labākais bang for the buck.