jan4ux1 blogs

Acc izloze RS3 !

Ieprieksejie meiginaajumi ir bijusi neveiksmiigi, jo gaidu lai acc progresee nevis vnk tup tizli, kaa bija ar iepriekseejo 6 menesu laika acc uzka4aatie xp: 0 ! Tpc ja velaties so acc, rakstam: Esmu sivens (piesakos) http://uploads.im/MYexh.jpg

Lasīt tālāk

Acc izloze [C3ntraIka]

Ja veelaties iegut so acc savaa ipasumaa ir jaatbild uz pavisam vienkarsu jautajumu: Kapeec tiesi Tu buutu pelnijis iegut sava ipasuma so acc ? Labaakaa atbilde uzvarees, saubos vai tiksiet cauri ar tadiem, kaa: manu acc nospera, man mazi stati, gribu lielus. p.s.s. member vel lidz 11 dec. !

Lasīt tālāk

ACC izloze [Jan4ux1]

68cmb Noteikumi ir pa visam vienkārši, jāuzmin cik es sveru, skaitlis ir tiešs un nesveru virs 100kg ... un minēt var vienu reizi tik ! p.s. kad tiks uzminēts pareizais svars, komentāri būs aizslēgti un uzvarētājam pm uzrakstīšu !

Lasīt tālāk

Par Tusiem !

Kāds varbūt var ieteikt ar ko varētu aizvietot alkoholu un narkotikas(zāle taja skaitā) tusos, nu lai būtu normāls tuss nevis gruzis! (Izdomāju jāmet nost visi parašie ieradumi )

Lasīt tālāk

Vouch service [jan4ux1] (Closed !)

Nebūšu no tiem, kas prasīs 'vai esmu uzticīgs' utt... Uzticība ir janopelna, takā vouch service ir izveidots, lai es to dabūtu. Es pret kādu padarīto darbu(skills, quests) saņemtu jūsu vouch! Vajadzīgi vēl 0 vouch. Eju pilnīgi visus f2p questus, kačāju visus skillus (tik nevaig pārspīlēt ar lvliem no kura līdz kuram vaig) un viss beidzot p2p questus eju visus, kas atrodas zem šādām sadaļām: Novice un Intermediate (uzspied uz quest ikonas un uzliec difficult un pārbaudi kura salaļā atrodas tavs quest pirms raksti.) Visus kam intresē šī štelle, tad sūtie pm te !...

Lasīt tālāk

1 - 2 - 3 -