Jaunie producenti

 • 0

  Tātad, lūgšu padomu cilvēkiem, kuri producē šeit tā pa riktīgam.
  Mazs introduction manā producēšanas dzīvē vēlreiz: Ar mixcraft 6 lieku kopā semplus un veidoju dziesmiņas tādā veidā. Saprotu, kas ir reverb, phaser, flanger, delay utt. Sūdi sākas compressor un EQ. Apmēram saprotu, kā viņi darbojas un ko viņi dara, bet man liekas, ka pielietot es viņus pareizi nejēdzu.
  Varbūt kādam no jums ir kāda jūsuprāt lieliska lapa internetā, vai kāds gudrs materiāls saglabāts/iemaldījies, kur es varētu palasīt konkrēti, ko darīt, kā darīt utt.

  • Hiwwat
   0

   Reizēm, kad + - izveidoju mixu kādam savam gabalam, nomāsterēju (protams, ka nemākulīgi un slikti), uzlieku to atskaņoties caur winamp. Uzspiežot uz EQ pogas winampam, dzirdu, ka daudzi instrumenti čarkst. Tai čarkstoņai absolūti nevajadzētu būt. Jautāšu tā - ko es daru nepareizi?

 • +1

  Humora striķis:
  https://twitter.com/Hyroglifics/status/536851566687682560

 • +1

  Hehe, sveiciaati biedri.
  pats nu gan neesmu vel neko izveidojis, bet vienmer ir intereseejis shis laucinjsh, parcik ir radusies grupa, kur jus varetu man dot padomus u.t.t
  tad nu, iesakat kautkadu programmu, kur viegli apguut pamatus. smile_mini.gif

  • Jayden James
   +1

   Vairak ieintereseets esmu veidot hip-hop trap biitus. kautkaa taa.

  • Hiwwat
   0

   Čau. Es īsti neesmu aizrāvies ar bītiem, esmu tikai random semplus sametis kopā, lai būtu kaut kas līdzīgs bītiem. Es sāku ar Mixcraft 6. Pietiekoši viegla versija, daudz vieglāka par Fruity loops. Ar to varētu sākt. Tur vari arī pats veidot muzikālo līniju, kas ir daudz grūtāk, nekā vienkārši gatavus semplus salipināt kopā. Iekšā ir liels instrumentu klāsts, arī elektroniskie.

  • Fukzzs
   +1

   Es pats neesmu tā īsti strādājis, bet cik esmu dzirdējis, tad FL studio.
   Varbūt maldos, īsti nezinu.

 • 0

  Izveidoju tabu ''Producenti'', kurā apkopošu šīs grupas producentus, lai iepazītos ar viņu veikumiem utt. Grupas biedri, kuri producē, varētu atsūtīt linkus, kuros ir viņu mūzika, piemēram bandcamp, soundcloud, draugiem.lv, lai es to ieliktu tabā.

- 1 - 2 - 3 - 10 - 11 - 12