Mājasdarbi

  • alberts00
    0

    Krievu. Val
    Tas kas pabeigs un izlabos manas kļūdas dabūs 500k RSGP.Vajag 10-12 teik.
    Tēma: Mana vasara 2011
    Вот и закончились занятия в школе и просли ексамени. Наступило лето, моё самое любимое время года, чего я ждал с нетерпением.
    Летом есть время с подругамы погулять, и в игры поиграть, и в гости поехать.
    Летом я пошел в тренировки — в греблах. Ети тренировки меня оченъ нравутся!
    В Июлье я ездили в Полше Там била оченъ красыва. Мне понравилась экскурсия на город "Goldap". Как прекрасно протекли эти дни!
    Pēc manām domām, vajag labu nobeigumu biggrin_mini2.gif

    • alberts00
      0

      Tu esi stūlbs lohs.

    • mad
      0

      Ес неко несапроту.

    • alberts00
      0

      Divi lohi

    • Raimx
      0

      Shausmas biggrin_mini2.gif

    • Robii
      0

      Beigās uzraksti - ja ahujennij pacan

    • Space
      0

      Pa 12 sant, nty biggrin_mini2.gif

    • Grintals
      0

      Ja lublju svetlan beigās uzraksti.

    • Nerdiņš 85
      0

      Šitais tā atgādina ka pagāšgad man kl biedrs lasija pa vasaru un beigās nokliedzās pašol n***j ;D

    • Ričards
      0

      Вот и закончились занятия в школе и про[Š]ли ексамени. Наступило лето, моё самое любимое время года, чего я ждал с нетерпением.
      Летом есть время с подругамы погулять, и в игры поиграть, и в гости поехать.
      Летом я пошел [NA] тренировки — в греблах. Ети тренировки меня оченъ[Mīkst. zīme, nevis ciet. zīme] нрав[I]тся!
      В Июлье я ездил[Nevaig I] в Полш[U] Там б[Ы]ла оченъ [mīkst., nevis ciet. zīme] крас[I]ва. Мне понравилась экскурсия [Po gorodu] "Goldap". Как прекрасно протекли эти дни!

      500k vari paturēt sev wink_mini.gif
      Btw, kur ar latīņu burtiem ir izlabots, tur jāraksta ar krievu.

    • Ričards
      0

      Ups.
      в Польшу, nevis Полш[U]

    • alberts00
      0

      Liels paldies par palīdzību, gan jau būs iespēja tev atmaksāt.

    • alberts00
      0

      *Cimdzz @ Šodien, 22:24 atbildēja:
      Es vēl biju sarakstījis, ko darīju vasarā (Latviski), tikai nezin, kāpēc pazuda teksts un es vairs to visu pa jaunam negribēju rakstīt, bet paldies par interesi biggrin_mini2.gif