Stoned blogs

[Stoned] Steam: Scribblenauts Unlimited izloze

Ir pienacis laiks velvienai izlozei un soreiz es izlozeju Scribblenauts Unlimited (Steam key) Scribblenauts Unlimited Video Review - IGN Reviews Viss kas jums ir jadara ir komentaros jaieraksta 'Piesakos'. Izloze beidzas: Svetdien, 10. Novembri, 22:00 P.S. Varetu man ielikt 5 zvaigznites sim rakstam.

Lasīt tālāk

[Stoned] RockMelt atklasme

Sveiki! Vakar bija vajadziba ieiet Mediafire, lieku hosta failus un izlec reklama par kautkadu Rockmelt jauna interneta parlukprogramma. Nu ko, nodomaju izdomaju izmeginat. Lejupieladeju ---> Uzinstaleju... Parluks ir balstits uz Google Chrome un lidzigs Firefox Nightly, bet daudz parocigaks. youtube.com

Lasīt tālāk

[Stoned.] Pandora Saga: Weapons Of Balance Konta Izloze #1

Ir pienācis laiks kad varu Jums dot iespēju vinēt Pandora Saga: Weapons Of Balance kontu. Zinu ka daudzi latvieši šo spēli nespēlē. Kas Jums jādara? Komentāros vienkārši jāieraksta 'Piesakos'. Praktiski viss tas pats kas iepriekšējā konta izlozē P.S. Bildēs Jums tur nav ko redzēt, bet varu pastastit. Warrior (tanks) - 33. Līmenis Warrior (uzbrukums) - 10. Līmenis Abiem kontiem ir virsū itemi un viss parējais kas vajadzīgs, šim tankam kad vinnētājs ieies spēlē varbūt paveiksies ja es būšu online. Esmu vienā guildā ar šo tanku. Links uz spēles apskatu:...

Lasīt tālāk

[Polle] Aptauja #1

Vai spēlē Pandora Saga: Weapons of Balance, kuru piedāvā Steam par brīvu. Personīgi iesaku visiem izmēģināt šo manprāt izcilo RPG spēli. Ja ir kādi jautājumi vai vajag spēlē palīdzību lūdzu PM. • Jā spēlēju ikdienā. • Kādreiz spēlēju. • Nekad neesmu spēlējis, bet vēlētos pamēģināt. • Neesmu spēlējis un negribu mēģināt.

Lasīt tālāk

[Polle] Repa TOP5

Paradishu Jums savu pasreizejo repa topu, nebus nekas ipass un vecs. 1. Vieta : Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Young, Wild and Free ft. Bruno Mars [Official Video] 2. Vieta : Cypress Hill ft Damian Marley - Ganja Bus 3. Vieta : The Notorious B.I.G. - "Juicy" 4. Vieta : Tyga - Rack City (Explicit) 5. Vieta : Wiz Khalifa - Smokin Good (Official Video) Ludzu paradiet vieno no savam milakajam dziesmam no si stila. Vai nu ari pasakiet kura Jums sim patik.

Lasīt tālāk

[Polle] Runescape konta izloze

Ta ka mans labs draugs nofailoja manu skilleri domaju vinu izlozet. Ieliksu tikai vina noobigos status, jo nekas ipass tur nav, bet pieteiksies tiem kuri gribes sev acc. Lai pieteiktos ir vienkarsi komentara jaieraksta 'Piesakos' neko lieku ludzu nerakstit. Izmantosu Random.org. Uzvaretajs tiks pasludinats so piektdien! P.S. Turpmak ik pa laikam veidosu sadas izlozes, ta ka gatavojaties. Meginasu organizet vismaz vienreiz menesi. Nesolu nekadus loti labos acc.

Lasīt tālāk