QQuantum blogs

VISIEM LAIMIIGU JAUNO!!

Novēlu, lai nākamais gads ir citādāks nekā pagājušais. Lai nāk jauna pieredze, lai sliktais paliek pagātnē un netiek vairs celts augšā. Labais, lai tiek bagātināts! Nekad nepadodies un nekad nedomā, ka nespēsi kaut ko izdarīt! Šī dzīve ir kā spēle, ir cilvēki, kas māk to spēlēt un ir tādi, kas to nespēj, Tu esi cilvēks, kas šos noteikumus zina vislabāk! Mīlestības pilnu, panākumiem bagātu, slinkuma deficīta pilnu šo nākamo gadu! Lai visas ieceres un sapņi piepildās! Laimīgu šo jauno 2013. gadu!

Lasīt tālāk

Atbalstam vingrotājus

Ir palikušas pēdējās dienas, lai nobalsotu! Nobalsojot, Tu palīdzēsi Mums piepildīt sapni! https://www.draugiem.lv/special/labiedarb… http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/Ka-zeni-klust-par-viriem.html#vote Tiesham, nenoslinkojiet, šie puiši buus pateiciigi par katru balsi. Laimīgu Jauno gadu!

Lasīt tālāk

Atklāju blogu

Tātad šo izmantošu kā sava veida redzes loka paplašināšanu. Taada sava veida turpinājumu spēliite. Tātad, būs jāsauc mūzikas grupas, dziedātāji vai dziedātājas. Katram nākamajam jāsākas ar iepriekšējā pēdejo burtu. Kā piemērs ar parastiem vārdiem: Es saku ābols, nakamajam jāsaka vārds, kas sākas ar burtu s. Tikai šeit tas notiks ar mūzikas grupām, dziedātājiem vai dziedātājām. Nu tomēr piemērs: Skillet>The Wanted>utt. Un es sāku ar Trapt. 4 POSTU INTERVĀLS!!! 4 POSTU INTERVĀLS!!! Turpinam.

Lasīt tālāk