Jesus miniblogs

  • Jesus
    0

    Šodien braucot mājās redzēju iluzīvi izmirstošu sugu ~ 30 gadus vecu vīrieti ar CD atskaņotāju, protams viņam arī bija milzīgas austiņas ar mikrofonu.
    Ļoti patika tas skats, ka viņš no savas somas izvilka disku mapīti un sāka draugam prasīt:"Mettalicu vai Slipknot?"
    Lieki pieminēt arī to, ka viņam mugurā bija bikses ar armijas rakstu, kerzas un anarhijas krekls - tik tiešām izmirstoša suga.

    • obsidian
      0

      Man sagribējās atrast savu veco kasešu plejeri.

      • Susuris
        0

        Man mājās stāv CD atskaņotājs, ik pa laikam izmantoju, ja gribas diskus paklausīties. Pirms pāris gadiem vēl arī uz skolu nesu un klausījos. Tagad nezinu, vai tā vēl darītu.

        • Creepa
          0

          A mums te arī ir viens varens foršs džeks bet Andža jeb DJ Bobo, bet viņš lkm bezpajumpnieks, dzīvo pamestā mājā lkm pie skolas un vazājas. Un ja CD players man arī ir, bet mūziku uz to neklausos, jo tiek izmantots PC. Tiesa, gan laukos gan ir uzlikts kkāds LR2 vai EHR