Vai tiešām tetovējumi uz rokām redzamās vietās joprojām kaut kā ietekmē iespēju tikt kādā darba vietā, piemēram, darbā ar klientiem un tāda tipa darba vietās?
Abdullah miniblogs
- +3
Ja viņus neredz, tad neietekmē
- 0
Jayden James 19.04.2019. 14:48 #
Viss jau atkarīgs kāds tieši darbs un cik svarīgi klienti, piemēram ja esi viesmilis tad pilnīgi vienalga, ja strādāsi bankā ar klientiem,tad diezvai.
Bet būtībā sen jau tas ir pārgājis un Tevi vērtē pēc tā, ko tu spēj dot uzņēmumam nevis, cik un kādi tattoo tev ir.- +3
Retail banking? Pie vienas vietas.
- 0
Jayden James 20.04.2019. 13:41 #
Es tev piekrītu, mūsdienās jau pa lielam vienalga, ka jau teicu, viss atkarīgs jau no tā, ko tu spēj dot uzņēmumam.
- 0
Nekāda sakara ar kultūras normām. Kā jau Jayden teica, viss atkarīgs no darba vietas un ar kādiem klientiem saskarsies. Darbā neņems nevis tāpēc, ka kaut kas nepatīk, bet tāpēc, ka ja pastāv kaut kāds risks, ka Tu saskarsmē ar klientu radīsi negatīvu iespaidu, jo cilvēki tomēr ir visai dažādi ar dažādiem uzskatiem, tad darba ņēmējam labāk paņemt kādu average joe seju.
- 0
Ja tu runā par klientu apkalpošanu viesmīlības sfērā. Viesmīlim ir jāievēro noteiktas normas un tetovējumi nav vieni no tiem. Ar kultūru nav sakara nekāda, cilvēks ar tetovējumu, kā apkalpojošais personāls viesim var radīt nepatīkamu priekšstatu. Ja vēlies strādāt krogos vai bāros, tur drošvien tam tik ļoti nepievērš uzmanību.
- 0
Principā, augstākie komentāri pasgaidroja visu, kas ir ar tetovējumiem saistīts - ja darbs saistīts ar klientiem, tad izvērtē kāds darbs. Nevari būt bankā apkalpojošajā sfērā ar plaukstas tetovējumu. Ja tev ir savs bizness, tad jau ir citādāk, tur tu izvērtē to, vai klienti gribēs no tevis kaut ko pirkt (prece, pakalpojums), ja tev plauksta ir notetovēta.
- +5
Ja man butu jaizvelas starp 2 viasadi citadi lidzvertigiem darbiniekiem, un vieniga atskiribu butu tetovejums uz rokam, nemtu to bez.
- 0
specialists 20.04.2019. 14:27 #
Man abas rokas ir noblieztas, bet esmu pavārs so man vienalga.
- 0
Nerdiņš 85 24.04.2019. 13:37 #
Same, +visur kur strādāju ir vēl vismaz viens notetovēts pavārs... Tikai ironija, ka man vienīgajam reizēm kko uzbrauc, jo ir uz kakla tetovējums, kamēr viesmīlēm ir gan uz kakla, rokām un visa krūts daļa...
- +5
Nesen grāmatu veikalā redzēju apsargu, jaunu čali. Ar notetovētu seju. Uzacs vietā ietetovēts "Swag". Ja tāds apsargā kādu būvlaukumu vai kaut ko tik pat aristokrātisku, lai jau, bet nu grāmatu bodē...
Tāpat, ja, piemēram, policistam vai bankas darbiniekam notetovētas rokas, es pret viņu nejūtu ne mazāko cieņu. Liekas vien prasts salašņa. - -1
Ja darbs saistās ar cilvēku apkalpojošo sfēru, kur apgrozās t.s. solīda publika, tad tetovējumus vēlams slēpt, valkāt drēbes tā, lai nosedz. Vienalga, kas uztetovēts. Tā ir tāda izskata ētika.
Ja tas nav būtiski, ka tev darbā rēgojas tetovējumi, tad jau vienalga.
Ir daži stereotipi par tetovētiem cilvēkiem.
Ja tetovē redzamās vietās (uz plaukstām, sejas rodas iespaids, ka:
- slikta gaume (dažkārt ir izņēmumi).
- saistība ar kriminālo pasauli, vai cietumu (protams, to nevar teikt visos gadījumos.
Cita lieta, ja kāds sevi stilīgi notetovē no galvas līdz kājām, tad tā jau savā ziņā ir māksla.
Cik cilvēku, tik uzskatu par visu.
Manuprāt tetovējumiem jābūt neuzkrītošiem (arī ar mēru) tā, lai vajadzības gadījumā var pavilkt kaut ko pa virsu (nosegt).
Es atbalstu tetovējumus, kuri ir likti ar jēgu (nozīmi) un skaistuma pēc.
Visi pārējie man skaitās bezgaumīgi.
Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!