makslinieks miniblogs

 • makslinieks
  0

  Visapkārt zeme zied

  • skakri
   0

   būs vien jāpalūdz lai aizveras

   • makslinieks
    0

    Sveicināti, draugi! Es rīt dziedāšu! man ir tā laime! Rīt, 6. maijā! Ekumensikajā dievkalpojumā!
    Kā teica Imants Ziedonis! “Dziediet!”
    Mums ir aizliegts dziedāt Doma laukumā! Mums ir aizliegts dziedāt Daugavmalā!
    Bet mums nav aizliegts dziedāt katram savā mājā!!!
    Es aicinu visus Jūs , draugi, neatkarīgi, kur Jūs esiet, Rīgā, Kurzemē, Latgalē, Amerikā, Austrālijā, Turcijā vai Īrijā, Vācijā vai Zveidrijā, rīt, pl.9.00 pēc Latvijas laika, ieslēdziet Latvijas TV 1. kanālu vai Latvijas radio 1., piecelieties kājās, paņemiet pie rokas savus bērnus vai mammas vai tētus, vai savus mīļos, vai esiet viens, kā nu kurš! vienu, nepilnu stundu, nestādiet gurķus, netīriet māju vai necepiet pankūkas, bet atvēliet šo stundu kopējai lūgšanai!
    Mēs zinam visi, ka Dievs dara brīnumus!
    Latvija šo brīnumu ir piedzīvojusi! Latvijas valsts neatkarība!
    Tas ir mūsu visu lielākais brīnums! nu mums ir laiks, lūgt Dievu visiem kopā!neatkarīgi no tā, vai ticam vai neticam, neatkarīgi vai esam, katolis vai luterānis, pareizticīgais vai baptists, vai vienkārši kristietis! Visi, neatkarīgi vai patīk mums tie, kas rīt runās publiski un oficiāli, vai nepatīk! Pieceļamies kājās , pie saviem “bālajiem draugiem” TV ekrāniem, brīdī, kad skanēs Latvijas himna un dziedam, dziedam, lūdzot Dievu!
    Jūs aptveriet, cik liela enerģija tā būs, ja mēs visi, visā pasaulē vienlaicīgi, dziedāsim!!! Tad Dievs mūs sadzirdēs! Noteikti sadzirdēs!!!
    Un šajos pasaules “covidplūdos” Latvija varbūt būs Noasa šķirsts!
    un vēl man ienāca prātā ideja! nofimējam ar saviem telefoniem šo brīdi, kad dziedam, un sūtam šo iedziedāto un ierakstīto lūgšanu saviem draugiem FB , Tviterī, īsziņā! iedomājieties, ka visu pasauli aplidos viena doma, viena lūgšana, viena dziesma !
    nedomājiet par to, ja nesanāk skaisti nodziedāt! Lūgšanu var norunāt, nočukstēt! Galvenais darīt to no visas sirds!
    Mums šobrīd, tagad vairāk kā jebkad, ir vajadzīga Dieva svētība! Lūgsim mūsu bērnu vārdā, lūgsim, atceroties tos, kas atdeva savas dzīvības par mūsu Dzimteni, Latviju! Lūgsim par tiem, kas cieš, lūgsim par mūsu brīvību par mūsu Tēvu zemi! Dziedāsim!!! Noteikti rīt dziedāsim!! 9.00.
    “Dievs svētī Latviju!”🇱🇻


    un ja kaut viens Posts FB man atnāks rīt ar ierakstītu “ Dievs svētī Larviju!”, es būšu laimīga, jo Dievs noteikti mūs sadzirdēs!

    • Zveraboj
     0

     Jau pus stundu dziedu. Drīkstu vairs nedziedāt? Citādi kaimiņi padomās, ka esmu ko salietojies - rīta agrumā tik ilgi dziedāt.
     Sen nebiju tā dziedājis par Latviju - kopš hokeja laikiem, kad mūsējie močija citas komandas pasaules čempionātos.

  • lakrica
   0

   Tu esi Bacha ?

   • makslinieks
    0

    Nevarēšu atbildēt... bet vai tu gadījumā neesi musarstānas mafijas IT-šņiks, kas kruķī RNG, vai arī 80-jos aģents, kas bērnus petušī?

    • Parstejgums
     0

     URODI
     kpc bacham ig priv

    • lakrica
     0

     Nē, bet gan esi arī cenšos iegūt leprikona podu

  • Cindybebey
   0

   Sveiki, dārgie,


   Do You Speak English? man ir prieks ar tevi satikties. Mani sauc Rēzbeta Mambija. Es labprāt ar jums iepazītos. Es esmu romantisks un jautri būt kopā. Es izlasīju jūsu profilu un patiešām vēlos jums norādīt uz savu interesi. Es meklēju patiesas un jēgpilnas intīmas attiecības ar mīlestību, aizraušanos un romantiku. Lūdzu, es priecājos, ja jūs man sūtīsit e-pastu uz manu privāto e-pasta adresi (arezabeth@gmail.com). Es jums nosūtīšu savas bildes un pastāstīšu vairāk par sevi un saviem nākotnes plāniem. Daudz mīlestības, kā es ceru drīz dzirdēt no jums.
   arezabeth [at] gmail [dot] com
   Rēzbetas jaunkundze.

   • Parstejgums
    +4

    Apsveicu ar dienas aktivakais postotajs medalu

    • skakri
     0

     Oo medals