PainFoinmr miniblogs

 • PainFoinmr
  0

  Kāds ir bijis Lisabonā? Gib protips transportam, ēdienam, apskates objektiem

  • purawskis
   +1

   Ir būts salīdzinoši nesen, ja nebūs slinkums tad mēģināšu apkopot kādus apskates objektus. Par transportu nepateikšu -- pats braucu izmantoju auto un pārvietojos daudz ar kājām, kas visticamāk nav optimālais variants.
   Ēdu šinī rajonā -- https://goo.gl/maps/pnwebJ2Pooq. Likās autentiski.

   • PainFoinmr
    0

    Vari neapkopot, pasaki, kas 2 kas iešaujas atmiņā. Var arī tādu, kad iešaujas atmiņā, bet nepatika un nav verc.

    • purawskis
     +1

     Varu ieteikt aizlaist līdz Sintrai un apskatīt visu, kas ir tur (https://goo.gl/maps/nPAGG4KUpDz), kas gan nav Lisabona, bet ir tuvu un noteikti ir viegli nokļūt, jo tas ir tūristu spots un noteikti tā vērts.
     Vēl interesanta vieta uz to pusi no Lisabonas bija Boca do Inferno (https://goo.gl/maps/5WhP2KR184o), vienīgi ja ir ierobežots laiks un/vai nav auto, tad varbūt tur nav vērts.
     No pašas Lisabonas atmiņā palicis Belém Tower, Livraria Lello, pa Castelo de S. Jorge (pašā pilī gan neiegāju) apkārtnē bija interesanti pastaigāties (12 tramvajs (https://goo.gl/maps/gbSsi24Ba6o) tur ar brauc augšā/cauri un ar to noteikti ir vērts izbraukt), Livraria Lello bij interesanti ieiet. Nedaudz ārpus centra ap šo vietu var pastaigāt/paskriet -- https://goo.gl/maps/fHh4NvC1M872 (vai arī pabraukt un pavērot skatu).
     Par nav vērc vietām nāk prātā tikai Santa Justa Lift -- samaksāju, lai uzbrauktu, bet patiesībā pilnīgs fufelis.
     Vēl viena vieta paēšanai -- Time Out Market.

  • Dēls
   +1

  • hencha
   +1

   Aptuveni 20 km no pilsētas atrodās Eiropas galējais rietumu punkts - Cabo da Roca, acīm baudāmi skati.

   Ir vērts izbraukt līdz Sintrai.Noteikti jāpamēģina ''Pastel de nata'', Manteigaria un Mercado Da Ribeira ir must visit priekš ēdiena.