Vai ir kāds, kurš ir lasījis romānu "Vilkaču mantiniece" un varētu man par samaksu izpildīt "projektu" par to?
Ir jāatbild uz 18 jautājumiem, tai skaitā jāizskaidro 7 vārdi, jāiesaista tie teikumā, kā arī jāizraksta 10+ salīdzinājumus no teksta un 10+ frazeoloģismus no teksta.
Maksāšu 4-6ls. Ja būs perfekts, tad 6ls. (Uz kontu pārskaitīšu). Varu arī piedāvāt RSGP samaksu.
Ričards miniblogs
- -1
Ričards 11.10.2012. 21:26
- 0
Klasē skatījāmies filmu. Visai interesanta, pat radās vēlme izlasīt grāmatu. Vārdu sakot, vilkaču mantiniece pārvācas uz to ciemu, kurā dzīvo tā otra ģimene, kurš bija iemīlējies mantinices mātē. Kāpēc pārvācās? Jo it kā mira pēdējais vilkacis, tā ieradusies dzīvot tajā mājā/pēc sava mantojuma, tāpēc attiecīgi tāds nosaukums.
Večuks mantiniecē saskatījis mātes kopiju, līdz ar to tā sāka viņam rēgoties. Viņš sāka lēnām jūgt prātā. Lielākoties viss ciems baidās no tās ģimenes, jo sievietes uzskata par raganām. Pēcāk mantiniecei piedzimst bērns no vecā vīra dēla, tas tai pakaļ skraida, spiego pēc mantinieces, tā nav ieinteresēta bērna tēvā. Vecais večuks sāk jukt prātā vēl vairāk un vairāk. Kā pareizi sapratu, tad viņš centās "izglābt" savu dēlu no tāda paša likteņa, kaut gan ko viņš tur varēja līdzēt... Vārdu sakot, viņš gandrīz nošāva mantinieci, jo tā ieradusies pakaļ savām bitēm, kuras spietoja vecā veča teritorijā. Naktī večukam rādījās stipri murgi. Tajā pašā naktī viņš piecēlās un gāja laukā, tam rādījās tā mantiniece/viņas māte, tas tai skrējis pakaļ, līdz tika līdz bišu spietam. Aiz riebuma viņš tajā sabāzis salmus un aizdedzināja, taču laiks bija diezgan sauss un nodega gan večuka māja, gan mantinieces māja.
Tālāk gan nezinu, kas notiks, jo nākamstund skatīsimies tālāk (15 min. tik palika), kā arī es vienu stundu biju izlaidis. So yeah
Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!








