Shattred miniblogs

  • Shattred
    -1

    Kādēļ 96% gadījumos, kad filmā vai multfilmā cilvēks mācas braukt jeb pirmo reizi brauc ar mašīnu - to attēlo kā "5 metri uz priekšu un tad pārspīlēta bremzēšana" un tā pāris reizes.


    Vai tad tas ir reāli iespējams, ka tā bremzējas un uzreiz var atsākt braukšanu?
    Gandrīz neko nezinu par mašīnām, tādēļ man tāds pavisam nopietns jautājums radies. Pieņemot, ka mašīna ir ar manuālo, tad tā varētu slāpt, ja atlaiž sajūgu, bet nespiež gāzi laikā..bet tad jau mašīna vienkārši noslāpst, ne?


    Jautājums nopietns jo nesaprotu kā tā var nobremzēt un ātri atsākt braukšanu, jo ja man kas līdzīgs bija pirmajā braukšanas reizē, tad mašīna vienkārši noslāpa.

    • Wanted
      0

      Nu var jau vienkārši raustīties ar sajūgu un gāzi, tikai nu 5 metri nebūs biggrin_mini2.gif

    • Brutgans
      0

      Ha, es pirmo reizi braucu ar žiguli (grūtāk uzzsākt) un ar 2. reizi sanāca. Man talants! smile_mini.gif

      • Brutgans
        0

        Rakstīšanā uz telefona gan sūkāju cray_mini2.gif

    • Athe
      0

      Man vispār bija sākumā visai līdzīgi, jo pie sajūga nevarēju pierast, vislaik slāpa nost. tho tu nepaspēj teju neko nobraukt, vismaz manā gadijumā.