Vergil212 blogs

Nē nu zb

Nu feini draugiem.lv ir jāmaina paroles.. es savu vakar nomainīju un prikols ir tāds ka es viņu nevaru tagad atcerēties paroles jāliek ar cipariem un burtiem. nu nohakos manu draugiem.lv accountu un ko es darīšu? taisīšu pašnāvību? nē tač! idiotiski!

Lasīt tālāk

SMS no dzīves

SMS no dzīves. Var redzēt, ka rakstot SMS, cilvēki cenšas būt īsi un konkrēti! * Imant, mums piedzimusi meitiņa! Liels tev paldies. Visu labu! Juris. * Tēti, piezvani uz mājām. Es nevaru atrast kāmja skaidas. * Esmu kapos pie vecmāmiņas, šodien viņas miršanas piektā gadadiena. Drīz būšu mājās. Atvedīšu daudz kā garšīga. Skūpstu, mamma. * Uldi, paldies tev un tētim, ka bijāt kapos pie vecmāmiņas. Skūpstu, vecmāmiņa. * Andrej, mēs nopirkām smalku uzpurni, atbrauc. * Nopērc tualetes papīru un kaut ko dzeramu. * Dārgais, uz vasarnīcu es neaizbraucu,...

Lasīt tālāk

Mazs labs jocins

Armijā ģenerālis iesaucas "Kam ir nazis panāk soli uz priekšu!" Iznāk viens karavīrs.Ģenerālis saka "Malacis, tev 10 dienu atvaļinājums!" Nākamajā diena atkal "Kam ir nazis panāk soli uz priekšu!" Panāk visa ierinda. Ģenerālis saka "Labi ejam mizot kartupeļus!"

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - ... - 9 - 10