Aizspogulājs

 • Hektirots
  0

  https://www.youtube.com/watch?v=vKHvutWrNZ0

  diezgan interesting

 • Zveraboj
  +1

  Nu tā, šodien nolēmu mazliet pārveidot grupu. Nomainīju tēmu, kā arī grupas aprakstu.
  Grupas nosaukumu diemžēl nevar manīt, bet pa lielam tas neko netraucē. Tieši tāpēc neveidoju jaunu grupu, bet nolēmu atdzīvināt esošu.
  Vecus topikus augšā bez vajadzības neceļam. Veidojam jaunas disksijas, ja ir kas sakāms par iepriekš runātu tēmu.

  • Zveraboj
   0

   Doma par šādu tēmu jau rosijās labu laiku, šodien izlēmu pārveidot. Ideja radās par to, ka es agrāk daudz kam itkā ticēju, ka pastāv dažādas lietas, bet tad tikai ar laiku es sapratu, ka pa lielam cilvēki daudz ko izdomā, nereti kaut ko cenšas slēpt.
   Protams ir globālas lietas, un ir vietējā mēroga lietas.
   Vai ir kas tāds, kas tevi satrauc?
   Protams vajag saprast, ka tur vispār ir kas apslēpts.

  • vampyre124
   +1

   Neesmu piedalījies jūsu grupas diskusijās līdz šim, bet pēdējo gadu mani ir interesējusi šī tēma, jeb istenā izsecināšana.

   Arī man ir bijuši uzskati par kuriem es biju absolūti pārliecināts, tomēr beigās esmu nonācis pie jaunas perspektīvas.

   Tēma kas mani interesētu butu meta temai šai grupai, jeb kā nolemt kam ticēt, un ko izmantot ka mēru. Daudzas konspirāciju teorijas ir romantiskas, un intriģejošas, tomēr arī tas var būt pilnīgākās muļķības. Jau nu saprotu ka tupi ticēt ko raksta ziņās un oficiālais naratīvs ir bieži apšaubāms, gan pilnība, gan attiecinot uz noteiktām detaļām, bet kādu sistemu pielietot lai vispār varētu izveidot sev jebkādu "bildi" par to kas notiek? Entie youtube video kur paskaidro kāpec tas un tas ir meli, arī var maldu ceļos ievest.

   • Zveraboj
    +1

    Paldies par komentāru.
    Emmm, nu es kad pārdomāju visu to, kam iepriekš "ticēju", jo biju saskatījies pārāk daudz fake video un citus materiālus, tad scināju, ka liela daļa veidoti tikai tāpēc, lai maldinātu citus par jebko.
    Ir fake video par nāriņām, par rūķīšiem, par tiem pašiem ekstrasensiem un vēl un vēl. Tas man lika aizdomāties, ka cilvēki ir gatavi darīt jebko, lai iegūtu skatījumus?

    Par konspirāciju mēs nezinām līdz tam brīdim, kamēr īstie fakti nāk gaisā, jeb slikti nostrādāts scenārijs kaut kam.
    Ja politiķis Jānis vēlas uztaisīt slēptu naudas afēru, viņš izdomā kādu fake projektu, kura izmaksas 80 miljoni eur. Projekta pašizmaksas piemēram ir 55 M. Kolēģis (draugs) Pēteris palīdz uztaisīt ilūziju, ka projekts sastāda 80 M. Abi sadala 25 M, daļu var samaksāt citiem, lai klusētu ~ 5 M. Pašiem paliek pa 10 M.

    Tāds scenārijs +/- notiek realitātē. Mēs mierīgie iedzīvotāji par to neuzzinam līdz tam brīdim, kamēr kāds žurnālists Justs veic savu izmeklēšanu un atrod pie projekta iztrūkstošus 25 M.

    Šādā scenārijā notiek dažādas lietas, pat valdības līmeņos, līdz pat parastam ierindas Darba devējam, kurš paņem savā kabatā savu eur.
    Ja mūsu skatījumā mazas nozīmes figūra zog, tad mēs to takā nepamanām. Bet ja tur iesaistīti augsta ranga cilvēki, tad tā jau ir "politika"
    Līdzīgi var būt notikumi, ja afērā "naudu"nomainām pret "varas ietekmi", cilvēku izmantošanu (pakļaušanu, maldināšanu, nogalināšanu).
    Viss jau ir OK, līdz brīdim, kad kaut kas noiet greizi un par to uzzina citi.
    9/11 situācijā diezgan daudz faktu norādīja, ka tas nebija teroristu uzbrukums, bet plānota akcija ar cilvēku bojāeju, lai dabūtu budžetu kara sākumam ar valsti, kurā papilnam nafta.

    Bostonas maratona sprādzienos lielā aktieru brigāde nespēja ticami nospēlēt un tas beigās izrādījās tāds farss, ka prezidentam Bušam nebija ko atbildēt.

    Kā nolemt, vai tas ir saistīts ar konspirāciju, tad pamatā jābūt pierādāmiem faktiem par to. Jo viegli pateikt, ka tas ir tā, bet patiesībā ir citādāk. Oficiāli māca ticēt tikai uz zinātniskiem pierādījumiem un pētijumiem. Viss pārējais oficiāli būtu jānoraida, ka tas tā nav.
    Bet iedomāsimies kādu viltīgu plānu, kurā paredzēts novākt sev nevēlamos cilvēkus. Kāds uztaisa jebkādu nevainīgu notikumu (plūdus, saindēšanos), kuru rezultātā tiek panākts vēlamais rezultāts. Kam rūp tur kaut kādi 2 K iedzīvotāji, kuri iespējams traucē biznesam, kaut ko protestē (piketē), vai nevēlās atstāt teritoriju. Ērtāk ir izveidot "vakcīnu" (vai iebarot tabletīti) kuras rezutātā nedzimst jauni bērni.

    Pa lielam tā informācija, ko raksta presē ir domāta parastajiem iedzīvotājiem. Neviens nepublicēs ko tādu, kas rada nevēlamu ažiotāžu. Visu noklusē, kas varētu negatīvi kaut ko ietekmēt.

 • Zveraboj
  0

  Sen nav bijusi aktivitātes grupā, nolēmu mazliet atdzīvināt.
  Tatad šoreiz gribu parunāt par - Dzīves mērķi.
  Pamatā daudziem dzīvē pienāk dažādi jautājumi:
  kurp iet dzīvē?
  Ko sasniegt?
  Kas notiks ar mani pēc naves?
  Kāda jēga vispār dzīvot?

  Sākumā gribu katram uzdot dažus jautājumus
  Pirmais jautājums -
  Vai Tu nomisi pavisam, kad pienāks tava naves diena? Ar atbildi nesteidzies, gan jau jums katram ir sava atbilde uz šo jautājumu?
  Ja tu domā: Nu nē, man jau ir dvēsele iekšā, gars, nomirst tikai miesa... Bet kas tālāk notiek?
  Ja cilvēka dabā ir rūpēties par to, lai viņam gaišāka rītdiena, kaut ko iekrāt nebaltai dienai, vai tajā pašā laikā nevarētu padomāt, ko var darīt pats savā labā, kad būsi pārkāpis nāves slieksni?
  Ar to es domāju pašiem noskaidrot FAKTA LĪMENĪ pēc dažādiem avotiem (grāmatas, zinātnieku atzinumiem, garīdznieku teiktajām lietām) un skaidri saprast to, tā lai neviens nevarētu pārliecināt citādi tavu ticību tam.
  Ja jūs spriežat, ka aizkapa dzīves nav, tad tas arī pa lielam daudz ko maina.
  Piemēram, ko man satraukties, kas notiks pēc nāves. Kam man sekot kaut kādām uzvešanās etiķetei, morāles principiem, jo tāpat es neiešu ne uz elli, ne uz debesīm.
  Tātad vajag noskaidrot katram pašam priekš sevis, vai vispār viņam ir turpinājums pēc nāves?

  Otrs jautājums.
  Vai Dievs pastāv?
  Ja jūs uzskatāt, ka Dievs eksistē, tad kas tas ir? Kosmiskais saprāts? Vai tu vari ar viņu parunāt? Kādi viņam likumi? Kā viņš izveidoja pasauli? Ko viņš grib? Kas Dievs ir priekš tevis?
  Ja priekš tevis viņš eksistē, varbūt vajag noskaidrot šos jautājumus Kāds ir viņa nodoms? Noskaidrot arī tikai priekš sevis praksē ejot pie garīdznieka (garīgā līdera), ko viņš saka par to, pie tiem, kas labāk zin ko pateikt šajā ziņā.
  Tāpat der padomāt no kurienes mēs esam cēlušies, kas ir mūsu senči?
  Kurp iet visa cilvēce? Ko cilvēki dzīvojot en-tos gadsimtus cenšas panākt?
  Ja ir kāds princips, kam cilvēki sekojuši visu pagātnes laiku?
  Ja atradīsiet atbildes uz šiem jautājumiem, tad jūs atradīsiet savu dzīves ceļu! Veiciet pētījumus tik daudz, cik jums tas nepieciešams. Dariet to savā brīvajā laikā paralēli savai dzīvei. Kad jūs tiešām atradīsiet atbildes uz jautājumiem, pārliecināsies savās atbildēs, tad jūsu ceļš izkārtosies automātiski. Citādi jūs tikai barosiet savas nepieciešamības ar ilūzijām:
  - man vajag dzīvē realizēties, atrast labu darbu,
  - lai nopirktu dzīvokli, mašīnu,
  - lai pēc tam aprecētos,
  - lai pēc tam sataisītu bērnus,
  - lai pēc tam novecotu un būtu mazbērni,
  - lai pēc tam beigās nomierinātos - ka ES VISU IZDARĪJU.
  Kāds ir tā visa mērķis, kāpēc? Kāpēc es pelnu naudu, precos, radu pēcnācējus, ko es viņiem mācu, ko man viņiem nodot? Māju?, vai mašīnu? Varbūt kādu dziļu gudrību? Varbūt šīs atbildes uz jautājumiem, kurus nomoka visus cilvēkus, visus zinātniekus visā vēsturē?
  Atrodiet atbildi, kas būs patiesa tikai jums! Nav svarīgi, vai atbilde būs pozitīva, vai negatīva, tā būs noskaidrota ar tavu sirdi, jūs nekad nešaubīsieties, kurp iet!

  Lai veicas meklējumi!
  P.S. Ja vēlies par šo parunāt, raksti komentārus zemāk jebkurā laikā, kaut vai pēc gada, vai diviem.


 • Lukijs
  0

  Varbūt šeit iederas, laba filma par miega paralīzi. Interesanti kā tie izpaužas dažādās vidēs un arī kādas paralēles var vilkt starp cilvēkiem kas to piedzīvo.
  https://youtu.be/DoPsjWqvwT4

  • Zveraboj
   0

   Nesen skatoties dažādus video Youtube uzdūros šādam video.
   https://youtu.be/CbLPgziPdro
   Pirmkārt aizdomīgi likās, kāpēc vēlās šo video izdzēst?
   Kā arī redzamie notikumi visai neizskaidrojami.
   Pat ja tur nekas nav samontēts un viss ir īsts, kas jūsuprāt tur notiek?

   • Zveraboj
    +1

    Atkal nedaudz ir sakrājies sakāmies, tāpēc nedaudz vēlos padiskutēt.
    Ceru uz atsauksmi.
    Tātad nesen bija izveidoti 2 topiki:
    https://exs.lv/say/6214/4530731-itt-kam-jus-ticat
    https://exs.lv/say/23715/4532402-kurs-tic-reinkarnacijai-kadas
    kuros bija plaši diskutēts, par ticibū vispār uz dažādām lietām, kā arī aizskartas nopietnas lietas. Viss jau būtu itkā ok, bet diezgan izcēlās atsevišķi lietotāji, kas runāja ne par tēmu, vēl jo vairāk izcēla savu neticību tādām lietām.
    Protams būtu bijis labāk, ja aktīvāk diskutētu tie, kas to normāli uztver un būtu sakarīga domu apmaiņa. Bet tā izvērtās diskusija, ar tiem, kas vispār kaut kam tādam tic un tiem kas nekam netic.
    Protams visiem ir tiesības uz savu viedokli, bet tad, kad sāk jau apsaukāt par tumsoņiem, debīliķiem, vai vēl kaut kā, tas jau vair nav nopietni.
    Man gribējās pateikt, ka visi ir "ATPALIKUŠIE" , kas stipri atpalikuši savos zinātniskajās zināšanās.
    Kas viņi neseko jautājumos ko zinātnieki ir atklājuši pētijuši un konstatējuši?
    Pierādījumi vairāk nekā vajag, bet viņus pa lielam noraksta uz to ka nekas tāds nav iespējams.

    1 - 2 - 3 - 4 - 5 -