alus

  • Hibs
    0

    Tētim darbā bia pēc Jāņiem palikusi pāri Valmiermuižas trijpaka (gaišais/tumšais/frišs), atdeva man. Gribēju pamēģināt to frišu, atkorķēju vaļā.
    Ļoti priecājos, ka to mēslu nepirku par savu naudu, it sevišķi par to milzīgo naudu. It kā tas ir alus kokteilis, tas ir, kaut kas uz d-light pusi. Realitātē garšo tā, it kā lauku ēdnīcas plūmju/aprikožu kompots ir sajaukts pusi uz pusi ar gaišo alu. Nekad mūžā vairs. Apsveru domu nahrenizēt izlietnē.

    • shevijs
      0

      Bet tev tomēr ir 2 sakarīgas Valmiermuižas arī. smile_mini.gif

      • Hibs
        0

        Tumšā Valmiermuiža man diezgn labi iet pie sirds, bet gaišā - nekas īpašs, manuprāt. Valmiermuiža man šķiet visvairāk overrated alus Latvijā.
        Bet nu man vēl bez Valmiermuižām ir arī Rīgas brūvera gaišais. smile_mini.gif

    • Dawgora
      0

      Nez. man garšo. :[
      Labi, viņš ir vairāk tēmēts uz sievietēm kaut kā.

      Tagad Tev vēl jāpagaršo dūmaku. crazy.gif un tās trīs šķirnes, kas bija zilajā šiltē (aizmirsu nosaukumu. )

      • Hibs
        0

        Es iedevu arī māsai paprovēt, viņa gan nelamāj tik ļoti kā es, bet arī nebija sajūsmā. Viņa labprātāk dzer iļģuciema dzērveņu medalu (kas man pašam šķiet totāls overkills salduma ziņā), kas arī vēl ledusskapī nedaudz mētājas.

    • krabz
      0

      Paldies, ka pateici! :cheers: Pašam arī bija doma paņemt, bet tā cena vislaik atbaidīja. Jabūs atlaide- moš nogaršošu.

      • Hibs
        0

        Puspudeli izdzēru, pārējo iebāzu ledusskapī. droši vien izmantošu gatavojot, tur tas varētu būt ok.