Android

  • Arnis
    0

    Labdien, vēlētos sev iegādāties jaunu telefonu līdz 200 eiro, tā kā maz saprotu no telefoniem, tad gribētu uzzināt jūsu viedokli. Cik atceros, tad te nebija pretenziju pret Huawei telefoniem, vai šis būtu labs variants?
    https://www.tele2.lv/telefoni/p9-lite-2017-ds/
    Gribētos iegādāties telefonu no tele2, jo tur esmu ilgs klients.
    Prasības:
    -lai ir daudz maz laba kamera;
    -ilgi tur baterija, jo daudz mūziku klausos un skatos video youtube;
    Pārsvarā tas ir viss, jo spēlītes maz spēlēju uz telefona.
    @obsidian @Kāvējs

    • Lukijs
      0

      Mi A1

    • obsidian
      +1

      Par P9Lite2017 tajā cenā būs labāki un pie tele2 pieejami:
      Samsung Galaxy J5-2017
      Samsung Galaxy J7-2017
      Xiaomi Redmi Note 4
      Xiaomi Redmi 5 Plus

    • pferiz
      0

      Mi A1

    • Lv Zakis
      -2

      Man pašam ir P9 lite 2017.
      Ieteiktu labāk ņemt kādu ar corning gorilla glass, jo pēc 2 mēnešiem nokrita no 50xm augstuma un max zirneklis pa ekrānu.

      Baterija tur no paša rīta līdz pašam vakaram (6-23) un tad 5/10 procenti palikuši. Ieteiktu pagaidīt pāris nedēļas, piemest 50 eur un paņemt NokiaX6.
      • obsidian
        +4

        Gorilla Glass nelīdz pret zirnekļiem. Visi stikli plīst. GG vairāk palīdz samazināt mazus skrāpējumus un neļauj tiem tik ātri akumulēties. Ja skrāpējumi akumulējas, jo vājāka paliek kopējā stikla struktūra un nepieciešamais trieciens līdz pirmai redzamai plaisai paliek zemāks.

        • vw scirro
          0

          Trīs gadi telefonam un nav redzamu skrāpējumu vai plaisu. Nezinu vai tas ir gorilla glass nopelns vai tas, ka ļoti prātīgi lietoju telefonu.

          • obsidian
            0

            Man ar kaut kur mētājas telefons no 2013. gada bez Gorilla Glass un arī nav zirneklis. #RokasAugNoPleciemGang

    • Arnis
      0

      Paldies par ieteikumiem, laikam ņemšu @obsidian ieteikto telefonu Samsung j5.