Apple

Tev pieder kāds Apple produkts?

Tev nepieciešama palīdzība ar to?

Tu esi atnācis uz īsto vietu.

 

        Apple Inc. ir Amerikas multinacionāla korpurācija, kas izstrādā un pārdod sadzīves elektroniku, datoru programmatūras un personālos datorus. Kompānijas vislabāk pazīstamie produkti ir Macintosh ierīces – iPod, iPhone un iPad. Pazīstamākās Apple programmatūras ir Mac OS X operētājsistēma, iTunes izklaides programma, iLife, iWork dokumentu veidošanai, Final Cut Studioprofesionāla audio un filmu apstrādes programmatūra, Safari interneta pārlūkprogramma un iOS, mobilo ierīču operētājsistēma. Kopš 2010. gada augusta Apple pieder 301 preču veikals desmit valstīs un interneta veikals, kur ir iespēja iegādāties visus Apple produktus. Kopš 2011. gada maija Apple ir viena no lielākajām kompānijām pasaulē un visuzticamākā tehnoloģiju kompānija pasaulē, kas ir apsteigusi Microsoft.

        Dibināta 1976. gada 1. aprīlī Kalifornijā un atvērta 1977. gada 3. janvārī, kompāniju no sākuma sauca Apple Computer, Inc., savos pirmajos 30 gados, bet vārdu Computer noņēma 2007. gada 9. janvārī sakarā ar to, ka kompānija specializējās dažādu preču ražošanā nevis kā agrāk tikai datoru ražošanā. 2010. gada septembrī kompānijai bija 46,600 patstāvīgie darbinieki un gada laikā nopelnīja $65.23 miljardus.

        Apple ir ieguvusi lielu nozīmi elektronikas preču jomā, ļoti daudz cilvēku ir pievērsušies tikai Apple produktiem, visvairāk ASV. Žurnāls „Fortune” Apple nosauca par visvairāk apbrīnotāko kompāniju ASV 2008. gadā un pasaulē 2008, 2009 un 2010. gadā.

 

Kur nopirkt Apple produktus:

Lietotus : https://sludini.lv

Jaunus : http://ideal.lv ; https://capital.lv/apple

Es eju uz 50 draugu medaļu. Lūdzu nospied uz šī linka. ŠEIT. Paldies. wink_mini.gif

Jaunākais sarunās

Aptauja

Jailbreak or not?

  1. Jailbreak
    30%
  2. Not
    70%
Balsojuši: 64

Biedri

Statistika

Biedri: 104
Posti: 1296
Admins: S J