Kambyz blog

PvP gamble

Man liekas, ka vienīgais patch, ko Jagex ir ir uzlicis ir tas, ka nebūs labs drops, ja inventory būs skaidra nauda.. Es domāju, ja tiks riskēts ar reālu item, kas nav junk piemēram Rune skimmy, tad arī nākotnē varēs gamble.. Tātad nevarēs vairs ņemt 26k bet būs jāņem, piemēram 1 skimijs.. Kā domājat Jūs?

Lasīt tālāk

Kur kačāties?

Sveiki! Varat ieteikt kur man labāk kačāt str 81-99? Nevaru izvēlēties flesh crawlers stronghold lvl 2 vai Spiders stronghold 3lvl. Esmu ftp. Man ir 71 att, 81 str, 70 def un 76 hp.

Lasīt tālāk

Gudras dzīves atziņas

Jau savā pusaudžu vecumā esmu filozofisks cilvēks. Man patīk domāt par dzīves jēgu utt. Šad tad uzrakstu kādu dziesmu vai dzejoli. Patīk apkopot dažādas dzīves atziņas un teicienus. Vēl mani saista psiholoģija. Nedomājiet, ka esmu atpalicis vai vēl nezin kāds.. Protams, ka man patīk arī tusi, meitenes, vasara, rolleri utt. Nolēmu nopublicēt dažus savus un draugu teicienus. Neviena no šīm atziņām nav atrasta internetā! Domāju, ka dažiem varētu patikt šīs atziņas.. Dzīve izspēlē ļaunus jokus un tu nekad nezini, vai tā tev dos otru, pēdējo...

Lasīt tālāk

- 1 - 2