https://exs.lv/dota-2/forum/2uo5e
kā jau īstens doto players, pēc 2 mēnešiem biju atpakaļ. Uztaisīju jaunu acc cerībā pārkalibrēties vismaz uz 1500(no 1k)mmr. Tad es paaugos un paliku prātā gudrāks, atklāju arī kas ir pozīcijas iekš dota un kas katrai jādara. Pārmaiņas pēc sāku spēlēt supportu. Ļoti iepatikās role. galvenokārt tāpēc, ka sapratu cik lielu ietekmi var sniegt supports. Beigās sanāca tā, ka nokalibrējos uz 2900 mmr. Vienu brīdi biju uzkāois līdz 3500 mmr, bet pēc tam sākās losing streak. Pēdējā rank update nokalibrējos uz 2600mmr. So far so gud.
Kāpēc es šito rakstu? tāpēc ka daudz apkārt redzu cilvēkus raudam tā, kā es raudāju agrāk un es vēlējos sniegt lāsi cerības.
edit: o yea, nesen vēl kādā spēlē satiku kautkā'du britu čali kam pieder discorda grupa doteriem. Esam salasījušies squads kurš pastāvīgi spēlē ranked mmr. Spēlēju pos5/pos4. Esam archon(1) -es, līdz pat ancient(3). P.s. ja kādam interese spēlēt, varu iedot čaļa kontaktus.


pumasiK
