Abdul blogs

FaladorChat RSPS

Tātad, ir izveidojies jauns RSPS.Serveris ir piejams spēlešanai 24/7. Serveris ir hostēts uz ļoti spēciga VPS, tāpec problēmu ar lagiem/offline time nebūs ! Ir iespejams iegādaties Donator statusu, items. Vēl meklējam vienu adminu, un vienu moderatoru ! Ja esi pieredzējis, un vēlies but mods, vai admins, raksti man pa PM. Serveris ir 614 deoba, links - www.faladorchat.com ! Serverī ir 100% strādājoš Dungeonering, un pārejie skili ! P.S- Atvainojos par gramatikas kļūdām.

Lasīt tālāk

Accounta attīstība. [Mikki]

Iedvesmojoties no citiem Exiešiem, izdomāju uztasīt tādu, kā mazu dienas grāmatu. Tatad mans pirmais mērķis ir 92/99 Mining. Šeit mani stati @ 30/09/2011 Nav spīdoši, bet ar laiku. Bankā pašlaik nav nekā, tikai chaotic ieroči un pāris k, tāpēc vispirms vēlos dabūt skillus kuri neprasa naudu. Ar mani var sazināties skaipā- extreme981, tviterī https://twitter.com/#!/DavisEmils, un šeit PM. Uzturos PvP Sect clan čatā. Centīšos taisīt daily updates. Runājot par palīgprogramām- botiem, tādus neizmantoju, izmantoju labi apmācītu mazo brālēnu, kurš mino dažas...

Lasīt tālāk

Vouches[Euuuuuuuuuuuuu]

Mani vouches ! Šis teksts veltīts Castiel un citiem, kas domā ka esmu untrusted.Jā, es to atzīstu, esmu skamojis, laikam divas reizes, ja atmiņa neviļ.Tas laiks bija jau sen atpakaļ, tāpēc uzskatu ka esmu mainījies, jau kopš tās reizes esmu šarojis acc ar dažiem eksiešiem un noslēdzis vairākus veiksmīgus darījumus.

Lasīt tālāk

Pkeru top 5. [Mmkiler]

Esiet sveicināti, sēžot mājās aiz garlaicības izdomāju kad varētu uztaisīt aptauju Tad Aptaujas tēma.Jūsu mīļāko pkeru top 3 vai ja vēlaties top 5 Mans top 5. 1. Pirmo vietu dodu spēlētājam ar segvārdu. Sorrow 2. Otro vietu piešķiru spēlētājam ar niku. Mog time 3. Trešo vietu pieškiru spēlētājam ar niku. Darknite38 4. Ceturto vietu pieškiru spēlētājam ar segvārdu. I am 3p1c 5. Piektā vieta pienākas hybriderim ar niku. Kenste Ar prieku lasīšu jūsu topu Paldies Minkam par blogu !!!

Lasīt tālāk