Grāmatas

   "Sveiks, dārgais draugs! Vai tu atceries laikus, kad, tā vietā, lai caurām dienām sēdētu pie datora, tu piegāji pie grāmatu plaukta vai arī aizgāji uz bibliotēku pēc lasāmvielas? Vai atceries, kā stundām ilgi no vietas lasīji, pārdzīvoji par grāmatu varoņu sāpēm un priecājies par viņu panākumiem?

  - Ja atbilde ir "Jā", tad ir pēdējais laiks nopūst putekļus no grāmatplaukta un pavadīt kādu no vakariem, ērti iekārtojoties dīvānā ar grāmatu rokās. Ja tu to turpini piekopt vēl joprojām - cepuri nost!

  - Ja atbilde ir "Nē", tad Tev ir pēdējais laiks sākt lasīt! Literatūras pārzināšana jau no seniem laikiem tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajām inteliģenta cilvēka pazīmēm, un tu taču gribi tikt uzskatīts par tādu, vai ne?"

 

Par ko ir šī grupa?

   Šajā grupā varēsi pārspriest izlasītās grāmatas, saņemt ieteikumus, ko lasīt, un vēl saņemt jebkādu ar literatūru vai grāmatām saistītu palīdzību.Noteikumi:

 •  Grupā ir aizliegts lamāties!
 •  Grupa nedrīskt reklamēt citas grupas!
 •  Grupa nedrīkst aiziet beztēmā, jeb sākt runāt par kaut ko citu!
 •  Grupā nav pieļaujams nekāds bezjēdzīga veida SPAMS!

Ja netiec grupā apstiprināts trīs dienu laikā, tad raksti PM grupas administratoram - Mārtiņš - vai grupas moderatoram - Hibs.

Jaunākais sarunās

Aptauja

Kādā valodā tu lasi grāmatas?

 1. Oriģinālvalodā
  11%
 2. Tikai latviešu valodā
  23%
 3. Atkarīgs no grāmatas/ gan tā, gan tā
  66%
Balsojuši: 62

Biedri

Statistika

Biedri: 98
Posti: 457
Admins: Mārtiņš