Latvijas Dzelzceļa kausā piedalīsies arī SKA, vēl bez SKA būs Minska, Lev, Slovan, Loko, Ak Bars un pats Rīgas Dinamo. ))
Vārdu sakot, šogad tiešam spēcīgas komandas ieradīsies.
KHL
- 0
Fidoo 25.04.2013. 13:34 teica:
- 0
- 0
Minsku vienīgos varam uzvarēt
- 0
Kas zin varbūt sastāvs būs nopietnāks šogad un tas ir pirms sezonas turnīrs... varam atcerēties pagājušo gadu, kad mēs diezgan teicami nospēlējām, kas lika domāt, ka sezona varētu būt izdevusies...








