Mājasdarbi

  • kilsanta
    0

    Cik 80litri ūdens ir kg?

    • Maxintos
      0

      Var mainities no skidruma veida.

    • kilsanta
      0

      Litrs nav tas pats, kas kg

    • obsidian
      0

      Ūdens blīvums mainās no temperatūras, bet vispieņemtais blīvums ir 1000kg/m^3. Izejot no tā, 80kg atbilde der.

  • Slepk
    0

    Ir vasara, zinu, bet kā varētu ātri iemācīties ķīmiju- kā rēķināt visus tos piemērus? No ķīmijas gandrīz neko nesajēdzu.

    • obsidian
      0

      Izvēlies kīmiju un aidā. http://dzm.lv/skoleniem/macies_pats/

    • Slepk
      0

      Nevajag un noteikti arī nevajadzēs, bet pats gribu kaut ko vismaz saprast, lai stundā nesēžu kā galīgs idiots.

    • Static
      0

      Ak dievs, ķīmijā es neko nesaprotu. Dabūju atzīmi sekmīgu tikai tad, ja ir uzdots jautājums: "Vai ķimikālijas ir dabai draudzīgas". Un atbilde "Nē" un 4nieks kabatā. Huh, šī grupa neaktīva uz vasaru. sad_mini.gif

  • Ridiculus
    0

    Klau, ekonomikā jautājums. Varat palīdzēt?

    "Vairākums ekonomiski attīstīto valstu atbalsta vāji attīstītās valstis. Kāpēc par tām jārūpējas?"

    • latvian1111
      0

      Lai varētu pārdot savu produkciju? Piemēram kkādai nabadzīgai Āfrikas valstiņai nevajag amīšu mašīnas un datorus.

    • Niķķis.
      0

      Godīgi sakot nezinu, bet loģiski domājot.. Viņas palīdz vāji attīstītajām un vēlāk ka tām augsti attīstītajām būs kaut kādas problēmas un vāji attīstītā valsts kurai viņi palīdzēja jau būs " Kruta " valsts, tad varēs teikt " atceraties, jums toreiz bija galīgi dirsā, bet mēs jums palīdzējām, tagat mēs gaidam to pašu no jums "


      Protams nezinu vai tas ir pareizi, bet sava loģika tanī ir biggrin_mini2.gif

    • Rocky__Lv
      0

      Es gan nekad neesmu no ekonomiikas neko mācījies, bet tāpēc, lai rūpējoties par tām, tās savaņģotu ar dažādu līgumu utt. palīdzību un tad, kad tās kļūst konkurētspējīgas spēcīgo valstu vidū, varētu sūkt no tām naudu. smile_mini.gif

  • Ridiculus
    0

    Kādam varbūt ir Jāņa Jaunsudrabiņa romāna "Aija" ģimeņu raksturojums? 11. klase.

    • Ridiculus
      0

      Vairs nevajag, bet tagad es varu piedāvāt dažādus materiālus par šo Jāņa Jaunsudrabiņa romānu "Aija". smile_mini.gif

    • Heros
      0

      Ieliec šeit, gan jau kādam noderēs.

    • Ridiculus
      0

      Nu tāpat vien nelikšu. + Tas viss ir manā rokrakstā, pārrakstīt @ PC negrasos. Ja vajag, PM, me. Eju gulēt.

  • Niķķis.
    0

    Please help.. Es gan īsti neko no vēstures nesaprotu un šī pat lielā mērā īsti nav vēsture, bet tas tomēr ir uzdots vēsturē...

    Citāts:
    karikatūras PSRS, ASV 10 gab+| tulkojums+ paskaidrots, kāda nozīme
    • latvian1111
      0

      Man kaut kas līdzīgs 8. klasē bij, tik ar nedaudz citu tēmu biggrin_mini2.gif
      uzzīmē resnu kapitālistu cūku amerikāņu krāsās un lāci, kurš ir pavisam novārdzis. Ja nepārāk, varu vēl vienu ideju uzrakstīt. biggrin_mini2.gif

    • Niķķis.
      0

      No no.. Tas googlē jāmeklē pašas karikatūras biggrin_mini2.gif

  • Softy
    0

    Help!

    Pievienotais attēls

    • e35
      0

      Varjagi - Krievu dotais nosaukums vikingiem

    • e35
      0

      Sāgas - leģendas.

      Indriķa hronika - Vācieša indriķa sarakstīta hronika pa livoniju.

    • Ridiculus
      0

      Tā ir Vēstures DB? Tad kurai klasei, vai kāds virsraksts.. Es varētu apskatīties, man droši vien būtu izpildīts, ja būtu atbilstošais gads.

- 1 - 2 - 3 - ... - 90 - 91 - 92 -