Meitenes & Tusiņi

Tātad. Atkarīgs no tā cik ļoti tu spēj būt calm brīžos, kad sirds sitās. 
No tiem, kas nav superly-overused paņēmieni mīļākais ir šis: 
1. Pieej pie meitenes ar tādu: ''Elizabet? Sen neesi redzēta!'' 
2. Viņa tev teiks, ka nav Elizabete (well dooh), šajā brīdī tu pēc meitenes atbildes (sejas, izteiksmes) vari pateikt, vai viņai tu liecies simpātisks), ja saproti, ka nebūs (NEUNDERRATO SEVI ŠAJĀ MOMENTĀ), tad vienkārši ''sorry, sajaucu'' un peace out. 
3. Sāc implyot, ka vienkārši kaut kur kaut ko esat darījuši foršu kopā, bet nevari atcerēties ko, sauc savus (labākos, masturbēšana nederēs) hobijus, vai viņa arī ar to nenodarbojas, mby tur esi saticis (atgādinu, ka masturbēšana nav labs hobijs), šādā veidā arī uzzināsi vairāk par viņu. Labā gadījumā jums kaut kas sakritīs un varēsi vienkārši ar viņu par to runāt, tas pohuj, ka viņa tevi neatcerās, bet šajā brīdī, ja tu esi pietiekami harizmātisks tu jau vari iet viņai līdzi tur, kur viņa iet un runāties, iepazīšanās būs notiski, arī pats jutīsi labi vai viņa ir ieinteresēta iepazīt šo svešinieku. 
Nu tas tā, īsumā, es ar šo agrāk hitoju festivālos, nedaudz citādāk darot, pieskrēju pie meiteņu bariņa, izvēlējos smukāko, apskāvu ar tekstu ''čau, Elizabet'' un šādi savācu mazās. (pie meiteņu bariņa, jo tām parasti nevienai nav drauga, ja staigā bariņos, tas ir kā likums). 
Tas tā, īsumā. 
Ja esi ļoti kautrīgs un gribās ielīst zemē uzrunājot meiteni tad vienkārši vari doties masturbēt, nespēšu palīdzēt, sorry.

 

BY:Krekeris