Ir noslēdzies jau sestais RuneScape datubāzes konkurss! Kopumā tika iztulkoti 176 šķirkļi. Šajā nedēļā gaidām vēl lielāku aktivitāti, tā ka iesniedziet pārbaudāmos šķirkļus arī tie, kas vēl nav piedalījušies datubāzes attīstībā.

Konkurss notiek jau daudzas nedēļas, bet bez tiem lietotājiem, kuri piedalās tulkošanas procesā, dažiem viss par un ap datubāzi līdz šim ir bijis miglā tīts, izskanējuši arī nosodījumi par laika izmešanu. Tāpēc tagad nezinātājiem ir iespēja gūt nelielu priekšstatu par to, kā izskatās, kad kāds priekšmets ir ticis iztulkots. To var aplūkot šajā lapā: https://exs.lv/db/insight/.


Jāatgādina arī, ka tagad, lai saņemtu kaut ko būs jāiztulko vismaz 70 šķirkļu un lai tiktu noteikts kvalitatīvākais tulkotājs topa trijniekam ir jabūt aizņemtam! Lūk, rezultāti:

1. Geek (152 iztulkoti šķirkļi)

2. Nav, jo vairāk neviens nepārsniedza 70 šķirkļu limitu!

3. Nav, jo vairāk neviens nepārsniedza 70 šķirkļu limitu!

 


Balvas:

1. Geek

  • Ikona pie nika;
  • Karma X2 Bonuss;
  • Medaļa profilā;
  • 5 expoints.

Kā redzams, aktivitāte ir bijusi ļoti maza. TULKOJAM AKTĪVĀK, jo kā redzams, tad nemaz tik daudz darba nevajag, lai tiktu pie labas balvas. Ja aktivitāte nepalielināsies, tiks pieņemti lielāki mēri un vairs tik viegli nevarēs tikt pie balvām!

Laboja Static, labots 6x