Producenti: Michael Karnow, Zak Penn.

Galvenajās lomās: Azita Ghanizada, David Strathairn, Laura Mennell, Malik Yoba, Ryan Cartwright, Warren Christie, Valerie Cruz.

Oficiālais kanāls: SyFy.

 

Sižets:

Alfas ir cilvēki ar dažādām un unikālām superspējām. Dakteris Rozens ir specializējies tieši alfu lietā, un sagadījies tā, ka vada likumīgu alfu grupējumu, kas nodarbojās ar citu alfu ķeršanu. Šajā grupā strādā pieci alfas, viņi ir ļoti atšķirīgi viens no otra, bet kopā spēj paveikt pat visgrūtākos uzdevumus. Gerijs spēj redzēt un uztvert informāciju ātrāk nekā dators, izmantojot savas smadzenes. Bills ir apveltīts ar pārdabisku spēku, Kamerons ar izcilu precizitāti, Reičela ar īpašām maņām, un Nina spēj cilvēkiem likt darīt to, ko viņa vēlās. Viņiem kopā būs jāpaveic vairāk nekā viņi spēj iedomāties...

 

Manas domas par seriālu:

Prieks atkal nobaudīt ko jaunu, sakarā ar superspējām. Pirmā sērija pierunāja skatīties tālāk, un tik tālu esmu apmierināts ar seriālu. Patīk tas, kā tiek parādītas spējas (nedaudz atgādina digimonus), visvairāk patīk Reičelas un Gerija spēju attēlojums. Nevaru spriest, būs seriālam nākotne, vai nebūs (SyFy visu spēj salaist čupā), bet ļoti cerēšu ka tomēr būs. Patīk mūzika kas skan seriāla laikā, un neko sliktu nevarētu arī pateikt par pašu seriālu. Ja patīk ''Heroes'', ieteiktu arī paskatīties šo seriālu.

 

Mans vērtējums: 8.3/10

 

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=SqzRx9WhgxY

 

Ekrānšāviņi:

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 3x