Kādu laiku atpakaļ viens no playhard.lv lietotājiem ziņoja, pēc projekta pārdošanas un atpirkšanas atpakaļ, ka lietotāju privātums ir apdraudēts, tai skaitā, viņu epasti, sociālie tīkli un citas saites, kuras izmantotas, lai veiktu reģistrācijas ar epastu. Viņa brīdinājums tika apsmiets un adminstrācija norādija, ka paroles tiek kodētas. Par cik tur ir nosacījums, ka reģistrācijai vajag īstu e-pastu, lai gadījumā varētu pievienot serial. Vairums izmanto vienādas paroles un šo apstākli projekta īpašnieks LightScribe aka Einārs Piebalgs ir izmantojis saviem nolūkiem un datubāzē paroles saglabā arī teksta formātā.

Gadījumā, ja esi kādreiz iegājis playhard.lv un muļķības dēļ izmantojis to pašu paroli kā epastam , tad steidzami to nomaini, jo nav zināms, cik cilvēkiem vēl ir piekļuve šiem datiem.

https://prntscr.com/mt9auh https://prntscr.com/mt9nri Kopumā ir 3494 izveidoti profili ar reālām e-pasta adresēm, tā  kā, manuprāt, ir diez gan liela varbūtībā, ka kāds arī no jums vai jums pazīstamajiem, ir reģistrējies.

Ar cieņu Neils Sitenkovs, Melone