Ir noslēgusies pieteikšanās uz „BK Ventspils jauno un talantīgo basketbolistu atlases konkursu, paldies visiem jauniešiem par izrādīto interesi. Konkurss notiks sestdien, 20. Jūnijā, plkst. 12.00 Olimpiskajā centrā „Ventspils".

Uz šo pasākumu ir pieteikušies pavisam 51 jaunietis no visas Latvijas. Pirmo konkursa kārtu izturēja tikai 34 sāncenši. Sīvākā konkurence būs starp 1993. gadā dzimušajiem basketbolistiem, jo pieteikušies ir visvairāk - 19, bet otrajā konkursa kārtā savā starpā par līgumu ar BK "Ventspils" cīnīsies 14 no viņiem. Šīs atlases mērķis ir atrasts jaunu centra spēlētāju, kas spētu ar laiku iekļauties BK "Ventspils" komandas spēlē. Priecē fakts, ka seši jaunieši ir pārauguši 2 metru robežu, garākais talants ir 205 cm garš.

Dalībnieki, kuri ieinteresēs žūrijas pārstāvjus, saņems ievērības cienīgas balvas - iespēju noslēgt ilgtermiņa līgumu līdz 6000, - Ls/ gadā ar BK „Ventspils", dzīvot sporta internātā ar apmaksātu ēdināšanu, trenēties pie augsti kvalificētiem treneriem, īpaši pie individuālās sagatavotības trenera, mācīties Ventspils vidusskolā, kā arī iegūt bezmaksas augstāko izglītību. Tāpat jaunais talants tiks nodrošināts ar sporta inventāru un saņems medicīnisko aprūpi.

BK „Ventspils" jau 2008./2009. sezonas sākumā paziņoja, ka turpmāk attīstīs jaunatnes basketbolu Latvijā un priekšroka tiks dota pašmāju spēlētājiem. Jau daļēji šo uzstādījumu klubs ir paveicis, komplektējot komandu no pašmāju, gados jaunajiem un talantīgajiem spēlētājiem. Cerams, ka nākotnē komandai pievienosies jauns pašmāju talants, kas palīdzēs komandai cīņā zem groziem.

 

P.S. Es arī esmu starp šiem 34 "talantiem".