Nosaukums Dead Trigger 2
Žanrs 1st person shooter
Platformas iOS, Android
Iznākšanas datums 2013. gada 23. oktobris
Spēles režīmi Vienspēlētāja
Izstrādātājs Madfinger Games
Izdevējs Madfinger Games

 

https://www.youtube.com/watch?v=-nfYn9gUGkY

 

https://www.youtube.com/watch?v=-GFXcLPr4Gk

 

Spēles apraksts

Tu ar savu grupu un apvienību Resistance cīnies pret zombijiem, kas ir ieņēmuši visu pasauli. Tev ir jāsāk ar Amerikas iztīrīšanu, pēc tam Tu dodies uz svelmaino Āfriku un atbrīvo to no zombijiem.

 

Par spēli

Tā ir lieliska! Tai ir fenomenāla grafika un tā aizņem tikai ~250MB atmiņas. Salīdzinājumā ar pirmo daļu, šajā šaušana ir padarīta daudz ērtāka, jo tev ir tikai jānomērķē uz ienaidnieku un ierocis pats sāks šaut. Spēles sākumā Tev ir jāizglābj cilvēki, kas pēcāk pildīs svarīgus amatus tavā komandā, piemēram - ieroču veidotājs, zāļu veidotājs un citi. Vēl viena laba lieta ir tā, ka spēle ir BEZMAKSAS un iekš spēles nevajag tērēt supernaudu, lai tiktu tālāk, jo arī bez tā spēle ir pietiekami viegla un pieejams pietiekami plašs ieroču arsenāls. Ir pieejamas arī daudz un dažādas misijas, piemēram sēžot uz jumta ir ar snaiperi jānošauj zombiji, kas uzbrūk bāzei, vai tehniķim, kas labo mašīnu, taču citās misijās ir jāskraida un jāvāc piemēram mīnas, lai uzspridzinātu raktuves, tā kā spēlē ir dažādība. Spēle arī ir ļoti labi optimizēta, jo uz praktiski jebkura telefona, kuru šī spēle atbalsta, tā nelago. Piemēram uz mana Aku A1, tā perfekti darbojas pat uz augstākajiem iestatījumiem. 

Taču, ir arī viens mīnuss - spēlē nav ieviests daudzspēlētāju režīms, bet baumo, ka kādā no nākamajiem atjauninājumiem būs arī tas!

 

Vērtējumi

Mans vērtējums 9/10
148Apps 4.5/10
Toucharcade 3/5
Google Play 4.3/5

 

Ekrānšāviņi

Laboja , labots 2x