Sēriju skaits: 32 (3 sezonas)

Oficiālais kanāls: Spike

Seriālam nejauši uzdūros, jo ieintriģēja nosaukums. Gan jau kāds ir aizdomājies par to kāda būtu cīņa, ja, piemēram, samurajam pretī stātos vikings vai apaču karotājs cīnītos ar gladiatoru. Seriāls varētu patikt visiem, kuriem vairāk vai mazāk interesē vēsture un ieroči vai tādi zinātniski raidījumi kā Mythbusters, kuram, starp citu, šis seriāls ir diezgan līdzīgs.

Īsāk sakot, tiek pieaicināti speciālisti un paņemti īsti ieroči, kas tiek izmēģināti uz manekeniem, kas uzbūves un izturības ziņā veidoti kā īsti cilvēki. Tiek izmērīts ieroča spēks, ātrums un nodemonstrēta tā pielietošana, šķaidot pa gaisu gumijas smadzenes un citas iekšas. Tikmēr eksperti spriež par to, kurš no ieročiem, viņuprāt, ir iedarbīgāks. Beigās iegūtie dati tiek ievadīti īpašā programmā, kas ģenerē 1000 kauju iznākumus un pēc tam tiek parādīts tās atainojums.

Vienīgie mīnusi ir, ka seriāls acīmredzami ir mazbudžeta, jo praktiski visa darbība notiek kādā Losandželosas noliktavā un dažreiz divkaujai nostādītie karotāji ir vai nu dīvaini, piemēram vampīrs pret zombiju, vai arī to līdzvērtība ir apšaubāma, piemēram bruņinieks pret pirātu. Tomēr jāsaka, ka diezgan interesanti, noskatījos divas pirmās sērijas un patika. smile_mini.gif

Attēli:


Treileris:

https://www.youtube.com/watch?v=FkQfXnqDU4E

Laboja Vysainīks, labots 2x