Bija 2009. gada decembra nogale. Ārā aiz loga zemi klāja metru bieza sniega sega, termometra šķidruma stabiņš bija ieķēries pie 20 grādiem pēc Celsija, tomēr kādā skaistā villā meža vidū kilometriem tālu no tuvākās točkas cilvēki nejuta aukstumu. Šie cilvēki bija ieradušies svinēt ziemassvētkus. Viņi bija... (bungu solo spriedzes radīšanai) ...Eksieši.
   Jāatzīst Exa administrācija ar Mādiņu un Bumbinū priekšgalā nebija velti tērējusi par kaitinošajām nāves dienas reklāmām iegūto naudu. Villa nudien bija grezna un efekts šķita pat sirreāls - brikšņu vidū tāda Villa. Te bija viss, ko sirds kāro - zālīte, mandarīni, sarkanvīns un šampanietis (tiem kam vairāk par 1, piparkūkas, Roltons, Apinītis, JingLing rosols un protams - speķa pīrāgi un zirņi, par cūkas šņukuru nemaz nerunājot.
  Kas tad bija ieradušies? Nu protams namatēvs ar namamāti - Mādiņš un Bumbiņš. Tāpat klāt bija arī viņu asistenti - Nazītis (protams, ne bez savas otrās pusītes - dakšiņas), Gangzta (kopā ar mafijas krustmāti), Trakais (ar vēl trakāko sievu, kuras vēl trakākā sievasmāte palikā mājās), Obsidiāns (ar savu Lavu), Zvērupuika (ar savu kaķenīti, rrrrr) un protams Latgals (paķēris līdzi izskatīgu, apburošu latgaliešu tumšmati). Bija pārstāvēti arī rakstu autori - Misters Zenzejs, uz Strelkām kārais Strelis Vīrs kuru visi ellīgi meklē a.k.a. Wanted, Rodžers, Ziemassvētku vecīša slepkava, Viestijs un Džefs Bārbijs. Tāpat netika aizmirsta arī vienkārša tauta, kas sastādīja pamatspamu - Aluksnēs puika, Skaistais Skārlis, Hibrīdu puika, Kordiljēru iekarotājs, Burvīgais Burvis, Edgarisma pārņemtais Edgars, Cirvis, kas Cirvis a.k.a. deff Soldier, Reperžurka, Latvijas Kamo, Tas ir Mans Suns, Divroku meitene, Latvijas Nēģeris a.k.a. Lv Black Man, Streight pure, 10. latvis, tūkstoštrīssimt, Paranoītiskais Paranoīds, Visreālākais Puravskis un pats stilīgākais čalis šai pus Visuma - wankers viens. Viens no pēdējiem ieradās Jānis Vimba, pie kura aizsteidzās daudzi viesi. Protams bija arī daudzi citi, bet visus uzskaitīt nav iespējams. Pēdējā brīdī pasācienu pameta Meak lv, jo nemācēja uzvesties. Patiesībā viņš nepameta - Latgals viņu patrieca ar slotu.
    Pasākums sākās ar iepazīšanos. Galvenais punkts šajā punktā bija publikas iepazīstināšana ar izklaidējošām grupām - Nightwish un Metallica. Jautāsiet kā? Tā nu sanāca, ka Latgalim uzticēja mūzikālā noskaņojuma radīšanu. Latgals gan centās dabūt arī Cradle of Filth, bet Denijam kā reiz bija svarīga tikšanās ar sātanu. Pēc iepazīšanās pa vienam sāka ierasties īpašie viesi. Pirmā ieradās Zane, kuru ātri vien pie sevis aizvilka Skaistulis Skarlis. Nākamais ieradās Zvirbuļa kungs, turot rokās pātadziņu. Ieraudzījis pātadziņu kā jēriņš kļuva Kordiljērs. Drīz pēc tam ieradās mazs pūkains četrkājainis, kas ātri vien piesteidzās pie Nazīša radot Dakšiņas sejā neizpratni.
   Pēc tam jau balle ritēja pilnā sparā. Pie metāliska valša dejā sāka griezties gan Skarlis ar Zani, gan Kordiljers ar Zvirbuļa kungu, gan Nazītis ar abām dāmā - dakšiņu un četrkājaini, gan arī Latgals ar savu tumšmati, gan arī visi pārējie. Vien hibrīds sēdēja malā saskumušu seju. Piepeši pie durvīm atskanēja zvana signāls. Hibrīds aši vien pieskrēja pie durvīm un atvēris tās ieraudzīja vīru, nu tā, uz gadiem 40, kurš, ar smaidu sejā, teica tā:"Ko tu man padarīsi? Es no zvaigznēm esmu!". Hibrīds pavērās apkārt un redzot, ka savādāk deja nespīd,   paķēra dīvaino vīru pie rokas un aizrāva dejā.
   Tajā pašā laikā citā telpā vīri aizrāvās ar citām izklaidēm - ar zālīti un alu. Pie zālītes kāša sēdēja Streight pure un Džefs Bārbijs, kamēr alutiņus citu pēc cita tukšoja nereāli reālais puravskis un "krutuma" iemiesojums wracker viens. Lai arī šķita, ka te jautrības trūka, tomēr tā nebija. Zāles dūmos nelāgā kaŗtā saelpojās arī Wrackers un Purawskis.Pēkšņi tusiņā ieradās pāris psihopāti ar kandžas pudelēm rokās to vidū Edgars ar slaveno krekliņu ar uzrakstu-"If you want to be rich you have to be bitch" un Gachicho ar smēķi aiz auss.Apsēdušies dīvānā kur Latgals ar tumšmati jau laida pilnā sparā tie norūca ka par tiem komentiem ko viņi saspamojuši jau gan kas labāks pienāktos.Kad kāša dūmus klepodami no gūltas apakšas izvēlās Vampyre un Obsidians, Sāpinātājam jau kļuva par karstu un paķēris sev līdzi Miķeli aizskrēja uz viesnīcas 50 nummuru noslēgt darijumu par šņabja pievedumu.Pēķšņi pa logu neaicināt ielēca Stroķis visapkārt vicinādams savus stroķus (kādus uzminiet paši :O ).Raivisz kuru neviens neievēroja gāja pagalmā no šļūtenes dzert ūdeni lai pievērstu kāda uzmanību.Un tiešām kad viņs to darija garām ejošais Hibs viņu ievēroja bet diemžēl nometa ziepes un uz tām paslīdēja atsitot gan savu gan
Neja galvu pret dušas krānu.Latvijas Ģirts to novēroja ar stiklainu aci jo bija iekampis pamatīku malku trauku mazgājamā līdzeķļa jo bija to noturējis par limonādi.....tā gadās.Pēķšņi Mādiņam un wanker one bija maisā urka un tāpēc viņi laidās pilnpiedziņas dejā.Pēkšņi Sverigs Lights saņēmās un uzaicināja Rudzi uz deju.Dejojot viņi diemžēl ietriecās skapī no kura izkrita "Lilit"vecie nummuri.Atraduši interesantu nodarbi viņi kopā ar Rufusu sāka tos šķirstīt.Te AAArtis iekliedzās ka šurp skrien kautkāds monstrs!Visi izskrēja ārā bet izrādijās ka tas bija Latgala Pokeplušhijs.Te edzus kurš laikam bija atgarlaikojies ar tukšu vodkas pudeli iemauca osim pa galvu.Tas atbildēja ar pļauku pa Edzus kreiso (apakšējo) vaigu.Te pēķšņi Strunķis ar Roliku metās ātrā un ļoti sarkanā tango dejā tā ka Ugunsputnam nekas cits neatlika kā nodzĒST savas liesmas lai vējš tās neipūstu aizkaros.Te nezinkapēc rakstu zadzējs Keda sāka kliegt ka viņš ir vīrietis kaut arī viņa vārds beidzas ar a.Uz to Yorkers atbildēja ar nicīgu smīnu un tad gāja uz dušu savākt visas tās ziepes un asins peļķes.Strencis visiem sāka jautāt ko lai dāvina vecākiem un Davincheasters atbildēja ka šauteni lai varētu izšaut draugiem.lv lietotājus.
Turpinājums sekos....
Tagad!
Pēkšņi halfhack iesaucās-Eu grāmatu lasītāji ir stilīgi!- Pēkšņi ieradās sen neredzēts viesis-greenphoebus!Viņš uz halfhack sacīto atbildēja-Jā tapēc izlasiet manu stāstu!Tikai tad jūs būsiet stilīgi!-
Te Wracker one iekliedzās-Kas ir grāmata?-
Kamēr Ponja to viņam skaidroja skarlis teica-Eu čaļi mums beidzās šņabis!-
Kamēr visi histērijā kliedza......
Turpinājums sekos......VARBŪT!!!!!Damdamdam dammmmmm.....
Šī stāsta daļa pieder Latgalam blah blah blah.....

Laboja , labots 1x