Režisors: Tim Kring.

Galvenajās lomās: David Anders, Kristen Bell, Santiago Cabrera, Jack Coleman, Tawny Cypress,  Hayden Panettiere un citi.

Sezonu skaits: 4.

Pirmizrāde: 2006. gada 25. septembris.

Noslēgums: 2010. gada 8. februāris.

Oficiālais kanāls: NBC

 

Sižets: Heroes ir sāga par cilvēkiem, kuri ir apveltīti ar pārdabiskām superspējām. Cilvēki ar šīm spējam ir daudz un dažādi (sākot ar vidusskolas karsēju, līdz prostitūtai), apkārt visai pasaulei. Spējas kā ātrums, spēks, domu lasīšana, brūču dziedēšana un daudz citu spēju. Parasti katram ir tikai viena spēja, bet retajiem ir pat vairākas. Nejau visi no šiem izredzētajiem varoņiem zin kas viņi ir, un mēdz pieņemt sliktus lēmums. Lai gan viņiem ir šīs spējas, ir cilvēki kas zin par viņu eksistensi un viņus vajās, gan arī cīnīsies paši savā starpā. Viņu kopējais mērķis ir izglābt pasauli...

 

Manas domas par seriālu: Ļoti aizkustinošs un piedzīvojumiem pārpilns seriāls. Atceros kā dienas laikā noskatījos visu otro sezonu šim seriālam. Nezinu vai bija kas konkrēts, kas man patika šajā seriālā, vai arī viss kopumā. Personīgi likās, ka ar katru sezonu seriāls palika intersantāks un interesantāks, bet laikam ar to vien nepietika, un seriālu atcēla, dēļ zemajiem skatītāju reitingiem, kas ar katru sezonu saruka. Mīļākais no varoņiem bija Pīters Petrelī, labs aktieris, reizēm smieklīgs un ar labām superspējām, tomēr Klēra arī laba. Mūzikai seriālā nav ne vainas un pozitīvu iespaidu ir atstājis šis seriāls. Beigas Heroes seriālam bija nedaudz negaidītas, bet mani tās apmierināja. Ja Jūs esat piedzīvojumu cienītājs un patīk fantāzijas seriāli/filmas, tad Heroes ir Jums obligāti jāredz!

 

Mans vērtējums: 9.2/10

TvT vērtējums: 8.9/10

 

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=UlTnibQD-5I

 

Ekrānšāviņi:

 

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 4x