Sveiki exsieši! Tātad uzreiz saku, ka šis raksts ir kopēts no portāla spoki! Raksta autors esmu es, tāpēc man ir tiesības to kopēt šajā vietnē. Lai nu kā, ķeramies vērsim pie ragiem.

 

Tātad grupa, vai maza kompānija, Eltechs, ir izstrādājuši šadu lielisku aplikāciju, emulatoru, kas tev ļauj spēlēt jebkuru (gandrīz) stratēģijas spēli uz sava Android! 

Aplikācija ir par brīvu Google Play Store.  Tomēr, lai izmantotu noteiktās kontroles, sākumā piedāvā trial versiju, bet pēc tam par tām ir jāmaksā. Kā ir tā ir, bet atbalstīsim kompāniju un veidotājus, un samaksāsim tos nepilnos 3 eiro! Protams, ja nav pa kabatai, varat meklēt arī krekoto versiju šaj aplikācijai. Bet tas lai sēž uz jūsu sirdsapziņas.

Stronghold Crusader on Android

Okej, tātad, ejam iekšā google store, un meklētājā rakstam ExaGear. Pirmais sarakstā būs ExaGear Strategy. Ir arī ExaGear RPG, kas tev ļauj spēlēt tādas klasikas kā Diablo u.c. Ok, spiežam instalēt un gaidam.

Stronghold Crusader on Android

...tad dodamies uz `Mani Faili` un pārbaudam var uz tavas atmiņas kartes ir ExaGear mape. Ja tā tur ir, tad vienojam telefonu klāt pie sava datora un ExaGear mapē metam iekšā JAU INSTALĒTU SPĒLI. Respektīvi tās mapi! Strongholda gadījumā, meklējam Program Files (x86), retāk vienkārši Program Files, un meklējam Firefly Studios mapi. Tad atverot šo mapi, redzam Stronghold Crusader mapi. Šo mapi arī iemetam iekšā ExaGear mapē. Es nezinu kā jums, bet man liekot iekšā mapi pa taisno sanāca ĻOTI ĻOTI ĻOTI ilgi. Un tad es vienkārši pusceļā to pārtraucu. Es Stronghold mapi arhivēju iekš .rar. Tad rar`s gāja telefonā kā smērēts, un tad no telefona to ekstraktoju, un pārvietoju uz ExaGear mapi!

Stronghold Crusader on Android

Kad viss ir pārkopēts un salikts, veram vaļā ExaGear Strategy un izvēlamies Stronghold Crusader.exe...

 

Tad tev tiek dota iespēja izvēlēties starp divām kontrolēm. Ja paņemsi Coprum, tad tev malā būs iespēja uzspiest uz dažiem burtiem, un vēl dažām klaviatūras pogām. Bet ja ņem Helium, tad tādas iespējas tev nebūs. Tālak, kad esi izvēlējies savas kontroles...

Stronghold Crusader on Android

Stronghold Crusader on Android

 

Un tā lūk, nu varat izbaudīt veco labo (uzsveru uz labo) Strongholdu! 

Spēlējot ar `tačskrīnu`, ir nedaudz neparocīgi un ilgi ir jāpierod, līdz sāc spēlēt un spiest uz vajadzīgajām lietām. Un ja tu spēlē ar `tačskrīnu`, tad iesaku ņemt Helium, jo tad spiešana jūtas daudz precīzāka un korektāka. Bet pats ideālākais variants ir aiziet uz tuvējo elektronikas veikalu, nopirkt OTG USB vadu, kurš maksā zem 5 eiro, pieslēgt savu USB peli pie telefona, un aidā! Izbaudi strongholdu pilnībā!

TESTĒTĀS SPĒLES:

-Stronghold Crusader v1.1 - IET BEZ PROBLĒMĀM!

-Command and Conquer Red Alert 2 un Yuris Revenge pielikums - Red Alert 2 parastais iet, tikai lago (to mēģināšu salabot), un Yuris Revenge neiet!

-Heroes of Might and Magic 3 - IET BEZ PROBLĒMĀM!

Palīdzi arī citiem spokiem uzzināt tās spēles, kuras ir ejošas!

Laboja mad, labots 2x