Mūsdienās, tas ir ļoti stilīgi būt mazai un stulbai, rakstīt savu vārdu ar lielajiem burtiem, lai kļūtu pamanāmāka, klausīties grafomanu un 6x dienā skatīt viņa profilu, lai pārleicinātos ka viņam tiešām ir astoņkubik prese, pie reizes nosiekalojot monitoru un uzrakstot viņam slepenu mīlestības vēstuli, kuru tā arī nenosūtīt, jo tu taču esi maza un stulba, bet viņš repo par lielām beibēm kuras tusē klubā. Yo!
Vēl stilīgāk ir iedegt solārijā, ietušēt actiņas, novaksēt tikko izdīgušās spalviņas, pieaudzēt matiņus, nadziņus, pacelt krūtis, un iepazīties ar kādu čali kurš srādā klubā, lai kļūtu par pilntiesīgu zaķenīti, tas jau ir forši ka tevi apgramsta neskaitāmi puiši, vīrieši, onkuļi un vēl pa kādai lezbenei, tas vien pierāda- tu esi iekārojama.
Kāda gan nozīme tavam vecumam, senos laikos 14 gadīgas meitenes  bija daudzbērnu ģiemenes mātes, kāds teiks-senos laikos arī sekss brālim ar māsu bija norma, jo vajadzēja takš kādu troņmantinieku karaļiem, bet tagat ir mūsdienas, jā... Tonālais tak nav cigaretes ko tirgo no 18, značit ja esi maza un gribi būt liela, zini kuri plaukti veikalā tev jāiekaro.
Personīgi man ieraugot meiteni kura no galvas līdz kājām noklājusies ar eļļiņām, tonālajiem, pūderiem, vaigu krēmiem, lūpukrāsām utt. momentāli galvā ieslēdzās signāls- viņa ir mazgadīga/klauns/ veca/ vieglas uzvedības, un visu šo signālu apkopojums liek saviebties sejai un neatbildēt uz jebko kas nācis no šīs būtnes mutes. Manu pašapziņu nepaceļ ja kāda sīkā karās kaklā un stāsta ka  pieprot fantastisku minetu, 10 gadijumos no 10 es viņu atāķēšu no sevis un neatskatīdamies aiziešu...
Vīrieši jau no senajiem laikiem ir bijuši mednieki, tas nozīmē, ka mēs paši gribam atrast savu mūža mīlu, ar kuru sēdēt uz purvčiku daudzstāveņu jumtiem un priecāties par baložiem, kuri tūlīt mūs apķēzīs... Varbūt arī kādreiz gadās satikt meiteni kura uzsāks sarunu jautājot cik pulkstens, vai kur te tuvākais dārzeņu veikals, un viņa liksies jauka forša mīļa un par atsaucību piedāvās vakarā aiziet uz kino, bet pārsvarā tomēr gadās pa kādai mazgadīgajai pie rimuka kura apnicīgi lūdzas lai nopērk viņai sidru vai cigaretes, sorry, bet neesmu nekāds palīdzības dienests, gaudo cik gribi, kad būs 18 varēsi tur stāvēt un apkalpot visas sīkās, man tādām lietām laika neatliek...
skatoties portālā draugiem.lv meiteņu bildes, un lasot attiecīgus komentārus rodas viens jautājums- kāda ir sajūta drā*ties ar meiteni kura smird pēc grillētas vistas???  Vai tiešām 100 % samākslotība sader kopā ar vārdu- seksīgi?  Un cik vispār mūsdienās ir tādas meitenes kuras neko nepieaudzē,   labāk paravē omei laukos bietes,   nekā skrien visu gadu uz solāriju,   ir apmierinātas ar savu ārieni un nenoliek citas savu kompleksu vadītas?
Ok, katram sava dzīve, un kā viņš to vēlas viņš arī to nodzīvos, bet vai tiešām meitenes kuras vēl nav pat sasniegušas 16 gadus vēlas būt izjātas visos caurumos, un laimīgas stāsta savām draudzenēm par kārtējo džeku, kurš pēc pāris dienām viņu pametīs? Kuram vajag tādu mazu meiteni, ar kuru var spēlēties kā ar plastalīnu...?
 Autors - Rezidents
P.S ->Nezināju kurā sadaļā īsti likt tpc iemačīju šeit