Režisori: Christopher Lloyd, Steven Levitan.

Galvenajās lomās: Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould, Rico Rodriguez.

Sezonu skaits: 2

Pirmizrāde: 2009. gada 23. septembris.

Oficiālais kanāls: ABC

 

Sižets:

Seriāls pārsvarā par trīs unikālām un smieklīgām ģimenītēm. Džejs ar Gloriju ir nesen precējušies (6 mēnešus), Glorija ir daudz jaunāka par viņas vīru, viņa ir kolumbiete, un Glorijai ir dēls Menijs(no pirmās laulības). Klēra ar Filu jau ir precējušies vairāk kā 15 gadus, viņiem ir trīs fantastiski bērni, Hēlija, Aleksa un Lūks. Un pēdējā ģimenīte... Mičels un Kamerons, viņi ir geji, un pēc 5 gadu kopdzīves sadūšojās un adoptēja bērnu no Vjetnamas, viņas vārds ir Lillija. Fakts ir tāds, ka šīs ģimenes ir saistītas un tā ir radu būšana. Ja Jums liekās, ka jūsu ģimene ir visdīvainākā, paskataties kā dzīvo šie...

 

Manas domas par seriālu:

Smieklīgs, un pamatā sirsnīgs ir šis seriāls. Seriālam ir samērā maz mūzikas,  bet tas ir diezgan atbilstoši. Spilgtākie varoņi viennozīmīgi ir Glorija un Fils. Glorija ir tiešām episka un skaista Spāņu izcelsmes sieviete. Viņa reizēm runā spāniski un tas izklausās vienkārši dievīgi. Fils, kā jau modernais tēvs, visu uztver mierīgi un cenšās saprasties ar bērniem maksimāli labi. Visvairāk no ģimenītēm nepatīk geju pārītis, jo viņi praktiski nekad nav smieklīgi un varēja ielikt kādu interesantāku variantu. Tomēr, seriāls ir smieklīgs un tam ir savi momenti. Ja nav ko darīt, tad dienā vismaz 20-40 minūtītes Jūs varētu atvēlēt, lai noskatītos dažas sērijas.

Mans vērtējums: 9,0/10

 

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=O5uuMr1YEyE

Ekrānšāviņi:

 

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 5x