Šī ir pamācība kā uzlikt datoram garumzīmes, vienalga, vai esat datora administrators, vai nē:

  1. Paskatāmies, ekrāna apakšā ir rīkjosla, uz tās atrodam divus burtus - valsts iniciāļus, man tie ir LV, tad ar labo peles taustiņu uz tiem uzklikšķinām un izvēlamies iespēju settings (tad uzklikšķiniet uz tās):

Kad esam to izdarījuši, parādīsies kaut kas līdzīgs šim:

Augšā, kur ir izvēle (kur man ir ''Latvian-Latvian(')'') izvēlamies ''Latvian-Latvian('), ja ir tildes birojs, bet ja nav, tad izvēlamies ''Latvian-Latvian(QWERTY)''. Wolah, tas ir viss.

Bet Dažiem varētu nebūt tas Latvian-Latvian(QWERTY), un Latvian-Latvian('), tad spiežam uz ''add...'', un atrodam visā tajā sarakstā vārdu ''Latvian(Latvia)'', un spiežam uz tā, kad būsiet uzspieduši, jums parādīsies

''Keyboard'' un ''Other'', izvēlamies ''Keyboard'':

Kad tas izdarīts, jums parādīsies dažādas izvēles, bet jums jāizvēlās,

Latvian(QWERTY), vai Latvian('):

Tagad atgriežamies uz sākumu, un daram tā, kā es liku pamācības pirmajā daļā(Tur kur man ir Latvian-Latvian('), ejam un izvēlamies Latvian-Latvian(QWERTY), vai Latvian-Latvian('). )

Wolah, viss ir gatavs, turpmāk ja būsit izvēlējušies Latvian-Latvian(QWERTY), jūs garumzīmes varēsiet uzlikt turot alt un piespiežot burtu, kuram gribat pielikt garumzīmi, bet ja būsiet izvēlējušies Latvian-Latvian('), tad garumzīmes varēsiet likt vienu reizi piespiežot "ķepiņas"(''), un tad piespiežot burtu. Tas arī viss.

Rakstu rakstīja Tas Ir Mans, paredzēts TIKAI lietošanai iekš exs.lv Ceru, ka jums palīdzēju ar šo pamācību, un šo pamācību taisīju dēļ m8tisssss (puļķis XD ), lai viņš zinātu, kā jāuzliek garumzīmes.

Laboja , labots 2x