Pieņemu, ka kāds varbūt nezina kad būs, taču ir ieinteresēts klausīties Radio Naba gada topu. Pats arī vairākas dienas meklējos, kad būs, tad nu šodien atradu. lol_mini.gif

 

Otrdien, 30.decembrī, noslēdzot aizejošo gadu, Universitātes Radio "NABA" radošais kolektīvs saviem klausītājiem un mūzikas interesentiem ir sagatavojis īpašu programmu. Gada nogalē Radio "NABA" piedāvā gada aktuālāko dziesmu apkopojumu "Top 100", kas veidots pateicoties klausītāju balsojumam visa gada laikā.
Otrdien tiks atskaņotas radio "NABA" 2008. gada 100 klausītāju iecienītākās un aktuālākās dziesmas, kas pabijušas Radio "NABA" "Top 25" šī gada laikā. Ēterā ar saviem komentāriem par gada aktualitātēm mūzikā būs dzirdami Radio "NABA" mūzikas instruktori – Jānis Vuguls, Nora Rieksta, Mārtiņš Vaters, Ilze Meženiece u.c.

Radio "NABA" "Top 25" izskan katru nedēļu piektdienās un sestdienās, katrā reizē tiek piedāvātas arī piecas jaunas dziesmas, taču kompozīcija nevar „Top 25” atrasties ilgāk kā 12 nedēļas.

2008. gada laikā "Top 25" atradušās ap 250 kompozīcijas, no tām Latvijas izpildītāju kompozīcijas sastāda vairāk nekā 30%.

Otrdien darbu Radio "NABA" instruktori sāks 10:00 no rīta, bet gada vispopulārāko dziesmu pirmais desmitnieks būs dzirdams pēcpusdienā ap 17:00.

Iepriekšējo gadu "Top 100" saraksti atrodami Radio Naba mājaslapā http://www.radionaba.lv .